Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CIDIRA SRL (CUI 25608683) este o societate cu răspundere limitată activă din Vaslui, înființată în 2009. Activitatea principală este Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN 5621).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 394.097 lei (+65% față de 2024) și un profit net de 16.396 lei, cu 3 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 42.630 lei |
| 2017 | 71.450 lei |
| 2018 | 203.735 lei |
| 2019 | 182.275 lei |
| 2020 | 128.366 lei |
| 2021 | 146.896 lei |
| 2022 | 223.576 lei |
| 2023 | 326.374 lei |
| 2024 | 239.395 lei |
| 2025 | 394.097 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 394.097 | 239.395 | 326.374 | 223.576 | 146.896 | 128.366 | 182.275 | 203.735 | 71.450 | 42.630 |
| Profit net | 16.396 | -112.743 | 13.311 | 74.847 | 11.622 | -5.630 | -37.422 | 41.436 | 33.680 | 36.306 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | - |
| Active imobilizate | 10.204 | 12.760 | 17.416 | 17.253 | 13.106 | 14.187 | 20.587 | 26.187 | 587 | 587 |
| Active circulante | 44.647 | 30.075 | 67.589 | 91.934 | 110.785 | 91.396 | 88.139 | 67.878 | 74.609 | 36.303 |
| Stocuri | 5.510 | 27.772 | 30.991 | 57.659 | 27.694 | 25.425 | 20.678 | 13.972 | 8.630 | 1.927 |
| Creanțe | 74 | - | 800 | 33.900 | 64.997 | 64.997 | 65.064 | - | - | - |
| Datorii | 80.879 | 85.259 | 14.687 | 15.702 | 77.425 | 71.013 | 68.526 | 16.443 | 5.010 | 384 |
| Capitaluri proprii | -26.028 | -42.424 | 70.318 | 93.485 | 46.466 | 34.570 | 40.200 | 77.622 | 70.186 | 36.506 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 55% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
147% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CIDIRA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CIDIRA SRL în 2025 a fost de 394.097 lei, în creștere cu 65% față de 2024.
În 2025, CIDIRA SRL a înregistrat un profit net de 16.396 lei.
Activitatea principală a CIDIRA SRL este Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN 5621).
CIDIRA SRL are sediul social la adresa METALURGIEI Nr. 2, Sc. A, Et. 1, Ap. 2, Municipiul Vaslui, Jud. Vaslui, 730233.
Nu. CIDIRA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CIDIRA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].