RadiatăSRL

CIANDI SRL

Str. Gârla Morii Nr. 9, Orş. Comăneşti, Jud. Bacău, 605200

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
16463532
Reg. Com.
J04/994/2004
Înființată
27 mai 2004
Vechime
22 de ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2010
558 mii lei
Profit net 2010
-85 mii lei
Angajați 2010
3

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 20.05.2016

Rezumat

Pe scurt

CIANDI SRL (CUI 16463532) a fost o societate cu răspundere limitată din Comănești, județul Bacău, înființată în 2004 și radiată în 2016. Activitatea principală era Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Ultimul bilanț, din 2010, arată o cifră de afaceri de 557.867 lei (-5,9% față de 2009) și o pierdere netă de 85.370 lei, cu 3 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16463532
Nr. Reg. Com.
J04/994/2004
EUID
ROONRC.J04/994/2004
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
27 mai 2004
Vechime
22 de ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Gârla Morii Nr. 9, Orş. Comăneşti, Jud. Bacău, 605200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CABI••• INDIVID••• •• INSOLVE••• TUDORA••• GABRI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2010, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2010

-5,9% față de 2009

557.867 RON

2009: 592.702 RON

0500k1 mil2 mil200820092010Anul 2008: 1.249.564 RONAnul 2009: 592.702 RONAnul 2010: 557.867 RON

Profit net 2010

-441,8% față de 2009

-85.370 RON

2009: 24.977 RON

-100k-50k050k200820092010Anul 2008: -70.616 RONAnul 2009: 24.977 RONAnul 2010: -85.370 RON

Evoluție pe ani

  • 2010

    Cifra de afaceri
    558 mii lei
    Profit net
    -85 mii lei
    Angajați
    3
  • 2009

    Cifra de afaceri
    593 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    3
  • 2008

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    -71 mii lei
    Angajați
    6

Analiză

Indicatori financiari 2010

Marjă netăSlab
-15%Față de anul anterior: în scădere
200820092010

Firma a pierdut 15,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,80Față de anul anterior: în creștere
200820092010

Activele circulante acoperă doar 80% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
124%Față de anul anterior: în creștere
200820092010

124% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2016

    Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Insolvență; Dizolvare; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2012

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2009

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. 2004

    Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2004 - 2004)
  1. 2004

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/994/2004.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CIANDI SRL

Este CIANDI SRL activă?

Nu. CIANDI SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2016.

Care este cifra de afaceri a CIANDI SRL?

Cifra de afaceri a CIANDI SRL în 2010 a fost de 557.867 lei, în scădere cu 5,9% față de 2009.

Ce profit a avut CIANDI SRL în 2010?

În 2010, CIANDI SRL a înregistrat o pierdere netă de 85.370 lei.

Câți angajați avea CIANDI SRL?

Conform bilanțului pe 2010, CIANDI SRL a avut în medie 3 angajați (față de 3 angajați în 2009).

Ce activitate avea CIANDI SRL?

Activitatea principală a CIANDI SRL era Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde avea sediul CIANDI SRL?

CIANDI SRL avea sediul social la adresa Str. Gârla Morii Nr. 9, Orș. Comănești, Jud. Bacău, 605200.

CIANDI SRL are datorii la ANAF?

Nu. CIANDI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CIANDI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].