Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CIACONF S.R.L. (CUI 44050175) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Valcău de Sus, Comuna Valcău de Jos, județul Sălaj, înființată în 2021. Activitatea principală este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,88 mil. lei (+2,2% față de 2024) și un profit net de 927.504 lei, cu 12 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2021 | 1.643.577 lei |
| 2022 | 2.767.018 lei |
| 2023 | 1.698.508 lei |
| 2024 | 3.794.223 lei |
| 2025 | 3.879.543 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.879.543 | 3.794.223 | 1.698.508 | 2.767.018 | 1.643.577 |
| Profit net | 927.504 | 1.237.574 | 290.633 | 1.030.808 | 812.316 |
| Număr mediu de angajați | 12 | 14 | 9 | 13 | 11 |
| Active imobilizate | 793.596 | 465.540 | 69.312 | 14.825 | 355 |
| Active circulante | 2.278.506 | 2.097.802 | 1.294.881 | 1.111.385 | 871.437 |
| Stocuri | 1.609 | - | 6 | 13.624 | - |
| Creanțe | 1.808.533 | 1.499.274 | 1.247.858 | 953.609 | 391.469 |
| Datorii | 233.080 | 357.928 | 102.785 | 99.133 | 59.276 |
| Capitaluri proprii | 2.839.022 | 2.205.414 | 1.261.408 | 1.027.077 | 812.516 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 9,78 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
7,6% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CIACONF S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CIACONF S.R.L. în 2025 a fost de 3.879.543 lei (3,88 mil. lei), în creștere cu 2,2% față de 2024.
În 2025, CIACONF S.R.L. a înregistrat un profit net de 927.504 lei.
Activitatea principală a CIACONF S.R.L. este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).
CIACONF S.R.L. are sediul social la adresa VALCĂU DE SUS Nr. 137/A, Sat Valcău de Sus, Comuna Valcău de Jos, Jud. Sălaj, 457351.
Da. CIACONF S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. CIACONF S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].