RadiatăSRL

CHIRELSI SRL

Str. PROGRESULUI Nr. 4, Bl. H1, Sc. C, Et. 2, Ap. 51, Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, 8700

CAEN 5211: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
10684470
Reg. Com.
J13/1538/1998
Înființată
10 iunie 1998
Vechime
28 de ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2011
0 lei
Profit net 2011
0 lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 20.03.2013

Rezumat

Pe scurt

CHIRELSI SRL (CUI 10684470) a fost o societate cu răspundere limitată din Constanța, înființată în 1998 și radiată în 2013. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 5211).

Bilanțurile depuse nu conțin cifră de afaceri, rezultat sau angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
10684470
Nr. Reg. Com.
J13/1538/1998
EUID
ROONRC.J13/1538/1998
Cod CAEN principal
5211 - Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
10 iunie 1998
Vechime
28 de ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. PROGRESULUI Nr. 4, Bl. H1, Sc. C, Et. 2, Ap. 51, Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, 8700

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CAN••• IP•••
  • CH••• ROD•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2011 - 2011, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2011

0 RON

012011Anul 2011: 0 RON

Profit net 2011

0 RON

012011Anul 2011: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2011

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2013

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. 2012

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 1998

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Constanța cu nr. J13/1538/1998.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CHIRELSI SRL

Este CHIRELSI SRL activă?

Nu. CHIRELSI SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2013.

Ce activitate avea CHIRELSI SRL?

Activitatea principală a CHIRELSI SRL era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 5211).

Unde avea sediul CHIRELSI SRL?

CHIRELSI SRL avea sediul social la adresa Str. PROGRESULUI Nr. 4, Bl. H1, Sc. C, Et. 2, Ap. 51, Municipiul Constanța, Jud. Constanța, 8700.

CHIRELSI SRL are datorii la ANAF?

Nu. CHIRELSI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CHIRELSI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].