ActivăSRL

CHEFS BOUTIQUE SRL

Str. D. Stăniloaie Nr. 185, Sat Vlădeni Com. Dumbrăviţa, Jud. Braşov

CAEN 5611: Restaurante

CUI
30782022
Reg. Com.
J2012001614089
Înființată
12 octombrie 2012
Vechime
14 ani
Cifra de afaceri 2025
2,1 mil. lei
Profit net 2025
14 mii lei
Angajați 2025
13

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.10.2012

Rezumat

Pe scurt

CHEFS BOUTIQUE SRL (CUI 30782022) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Vlădeni, comuna Dumbrăvița, județul Brașov, înființată în 2012. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,09 mil. lei (+8,1% față de 2024) și un profit net de 14.185 lei, cu 13 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30782022
Nr. Reg. Com.
J2012001614089
EUID
ROONRC.J2012001614089
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
12 octombrie 2012
Vechime
14 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. D. Stăniloaie Nr. 185, Sat Vlădeni Com. Dumbrăviţa, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CIO••• COR••• FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+8,1% față de 2024

2.085.724 RON

2024: 1.929.566 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 227.765 RONAnul 2017: 451.475 RONAnul 2018: 867.450 RONAnul 2019: 1.056.326 RONAnul 2020: 903.843 RONAnul 2021: 891.137 RONAnul 2022: 1.133.200 RONAnul 2023: 1.652.366 RONAnul 2024: 1.929.566 RONAnul 2025: 2.085.724 RON

Profit net 2025

-65,2% față de 2024

14.185 RON

2024: 40.705 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 133.695 RONAnul 2017: 21.281 RONAnul 2018: 11.393 RONAnul 2019: 22.783 RONAnul 2020: 27.912 RONAnul 2021: 165 RONAnul 2022: 93.725 RONAnul 2023: 63.103 RONAnul 2024: 40.705 RONAnul 2025: 14.185 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    13
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    13
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    63 mii lei
    Angajați
    11
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    94 mii lei
    Angajați
    9
  • 2021

    Cifra de afaceri
    891 mii lei
    Profit net
    165 lei
    Angajați
    8
  • 2020

    Cifra de afaceri
    904 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    11
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    8
  • 2018

    Cifra de afaceri
    867 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    10
  • 2017

    Cifra de afaceri
    451 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    11
  • 2016

    Cifra de afaceri
    228 mii lei
    Profit net
    134 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,7%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,52Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 52% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
85%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

85% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1614/2012, sub denumirea CHEF'S BOUTIQUE SRL.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CHEFS BOUTIQUE SRL

Este CHEFS BOUTIQUE SRL activă?

Da. CHEFS BOUTIQUE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CHEFS BOUTIQUE SRL?

Cifra de afaceri a CHEFS BOUTIQUE SRL în 2025 a fost de 2.085.724 lei (2,09 mil. lei), în creștere cu 8,1% față de 2024.

Ce profit a avut CHEFS BOUTIQUE SRL în 2025?

În 2025, CHEFS BOUTIQUE SRL a înregistrat un profit net de 14.185 lei.

Ce activitate are CHEFS BOUTIQUE SRL?

Activitatea principală a CHEFS BOUTIQUE SRL este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul CHEFS BOUTIQUE SRL?

CHEFS BOUTIQUE SRL are sediul social la adresa Str. D. Stăniloaie Nr. 185, Sat Vlădeni Com. Dumbrăvița, Jud. Brașov.

CHEFS BOUTIQUE SRL este plătitoare de TVA?

Da. CHEFS BOUTIQUE SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

CHEFS BOUTIQUE SRL are datorii la ANAF?

Nu. CHEFS BOUTIQUE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CHEFS BOUTIQUE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].