ActivăSRL

CHE GUEVARA SOCIAL CLUB SRL

Str. Napoca Nr. 15, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400088

CAEN 5630: Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CUI
33754094
Reg. Com.
J2014003144126
Înființată
31 octombrie 2014
Vechime
11 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
314 mii lei
Profit net 2025
284 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune
  • mandat administratori expirat

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 31.10.2014

Rezumat

Pe scurt

CHE GUEVARA SOCIAL CLUB SRL (CUI 33754094) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 314.000 lei (+12% față de 2024) și un profit net de 283.663 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33754094
Nr. Reg. Com.
J2014003144126
EUID
ROONRC.J2014003144126
Cod CAEN principal
5630 - Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Data înființării
31 octombrie 2014
Vechime
11 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Napoca Nr. 15, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400088

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MI••• IR••• IULI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+11,9% față de 2024

314.000 RON

2024: 280.613 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 459.345 RONAnul 2017: 376.637 RONAnul 2018: 490.128 RONAnul 2019: 430.434 RONAnul 2020: 141.361 RONAnul 2021: 80.611 RONAnul 2022: 231.699 RONAnul 2023: 255.084 RONAnul 2024: 280.613 RONAnul 2025: 314.000 RON

Profit net 2025

-8,2% față de 2024

283.663 RON

2024: 308.859 RON

-100k0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -25.784 RONAnul 2017: -34.295 RONAnul 2018: 57.403 RONAnul 2019: 203.425 RONAnul 2020: 33.007 RONAnul 2021: 100.679 RONAnul 2022: 2.395 RONAnul 2023: 198.894 RONAnul 2024: 308.859 RONAnul 2025: 283.663 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    314 mii lei
    Profit net
    284 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    281 mii lei
    Profit net
    309 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    255 mii lei
    Profit net
    199 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    232 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    81 mii lei
    Profit net
    101 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    141 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    430 mii lei
    Profit net
    203 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    490 mii lei
    Profit net
    57 mii lei
    Angajați
    8
  • 2017

    Cifra de afaceri
    377 mii lei
    Profit net
    -34 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    459 mii lei
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    10

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
90%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 90,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,68Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,68 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
35%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

35% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3144/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CHE GUEVARA SOCIAL CLUB SRL

Este CHE GUEVARA SOCIAL CLUB SRL activă?

Da. CHE GUEVARA SOCIAL CLUB SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CHE GUEVARA SOCIAL CLUB SRL?

Cifra de afaceri a CHE GUEVARA SOCIAL CLUB SRL în 2025 a fost de 314.000 lei, în creștere cu 12% față de 2024.

Ce profit a avut CHE GUEVARA SOCIAL CLUB SRL în 2025?

În 2025, CHE GUEVARA SOCIAL CLUB SRL a înregistrat un profit net de 283.663 lei.

Ce activitate are CHE GUEVARA SOCIAL CLUB SRL?

Activitatea principală a CHE GUEVARA SOCIAL CLUB SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

Unde are sediul CHE GUEVARA SOCIAL CLUB SRL?

CHE GUEVARA SOCIAL CLUB SRL are sediul social la adresa Str. Napoca Nr. 15, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400088.

CHE GUEVARA SOCIAL CLUB SRL este plătitoare de TVA?

Da. CHE GUEVARA SOCIAL CLUB SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

CHE GUEVARA SOCIAL CLUB SRL are datorii la ANAF?

Nu. CHE GUEVARA SOCIAL CLUB SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CHE GUEVARA SOCIAL CLUB SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].