ActivăSRL

CHANTERO S.R.L.

Str. Poienelor Nr. 5, Mun. Braşov, Jud. Braşov

CAEN 4690: Comerț cu ridicata nespecializat

CUI
34631065
Reg. Com.
J2015000945088
Înființată
10 iunie 2015
Vechime
11 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
20,3 mil. lei
Profit net 2025
488 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 10.06.2015

Rezumat

Pe scurt

CHANTERO S.R.L. (CUI 34631065) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2015. Activitatea principală este Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 20,3 mil. lei și un profit net de 488.305 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34631065
Nr. Reg. Com.
J2015000945088
EUID
ROONRC.J2015000945088
Cod CAEN principal
4690 - Comerț cu ridicata nespecializat
Data înființării
10 iunie 2015
Vechime
11 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Poienelor Nr. 5, Mun. Braşov, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TODERA••• TIBER••• LI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

20.281.649 RON

010 mil20 mil30 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.454.424 RONAnul 2017: 4.672.740 RONAnul 2018: 3.485.536 RONAnul 2019: 4.038.818 RONAnul 2020: 3.155.243 RONAnul 2021: 3.558.843 RONAnul 2022: 3.676.848 RONAnul 2023: 588.641 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 20.281.649 RON

Profit net 2025

+1947,7% față de 2024

488.305 RON

2024: -26.428 RON

-200k0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 20.974 RONAnul 2017: 32.980 RONAnul 2018: 72.774 RONAnul 2019: 87.315 RONAnul 2020: -141.702 RONAnul 2021: -51.769 RONAnul 2022: 3.003 RONAnul 2023: -9.033 RONAnul 2024: -26.428 RONAnul 2025: 488.305 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    20,3 mil. lei
    Profit net
    488 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    589 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    3,7 mil. lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    3,6 mil. lei
    Profit net
    -52 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    3,2 mil. lei
    Profit net
    -142 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    4,0 mil. lei
    Profit net
    87 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    3,5 mil. lei
    Profit net
    73 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    4,7 mil. lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
2,4%Față de anul anterior: în creștere
2021202220232025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,02Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,02 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
98%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

98% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Schimbarea denumirii

    TIBETRUST SRL → CHANTERO S.R.L.

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  5. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/945/2015.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CHANTERO S.R.L.

Este CHANTERO S.R.L. activă?

Da. CHANTERO S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CHANTERO S.R.L.?

Cifra de afaceri a CHANTERO S.R.L. în 2025 a fost de 20.281.649 lei (20,3 mil. lei).

Ce profit a avut CHANTERO S.R.L. în 2025?

În 2025, CHANTERO S.R.L. a înregistrat un profit net de 488.305 lei.

Ce activitate are CHANTERO S.R.L.?

Activitatea principală a CHANTERO S.R.L. este Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).

Unde are sediul CHANTERO S.R.L.?

CHANTERO S.R.L. are sediul social la adresa Str. Poienelor Nr. 5, Mun. Brașov, Jud. Brașov.

CHANTERO S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. CHANTERO S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

CHANTERO S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CHANTERO S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CHANTERO S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].