ActivăSRL

CHANNELSIGHT SRL

Str. Turnului Nr. 5, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500152

CAEN 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
35381684
Reg. Com.
J08/23/2016
Înființată
7 ianuarie 2016
Vechime
10 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
8,1 mil. lei
Profit net 2025
644 mii lei
Angajați 2025
54

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.01.2016

Rezumat

Pe scurt

CHANNELSIGHT SRL (CUI 35381684) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 8,08 mil. lei (+2,9% față de 2024) și un profit net de 643.615 lei, cu 54 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35381684
Nr. Reg. Com.
J08/23/2016
EUID
ROONRC.J8/23/2016
Cod CAEN principal
6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
7 ianuarie 2016
Vechime
10 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Turnului Nr. 5, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500152

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BECK••• J•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+2,9% față de 2024

8.082.203 RON

2024: 7.852.800 RON

03 mil5 mil8 mil10 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.271.664 RONAnul 2017: 1.876.917 RONAnul 2018: 2.244.173 RONAnul 2019: 2.914.426 RONAnul 2020: 3.202.292 RONAnul 2021: 3.614.752 RONAnul 2022: 7.438.634 RONAnul 2023: 8.683.979 RONAnul 2024: 7.852.800 RONAnul 2025: 8.082.203 RON

Profit net 2025

+19,7% față de 2024

643.615 RON

2024: 537.767 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 204.373 RONAnul 2017: 72.422 RONAnul 2018: 69.158 RONAnul 2019: 148.472 RONAnul 2020: 161.181 RONAnul 2021: 49.325 RONAnul 2022: 250.225 RONAnul 2023: 347.175 RONAnul 2024: 537.767 RONAnul 2025: 643.615 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    8,1 mil. lei
    Profit net
    644 mii lei
    Angajați
    54
  • 2024

    Cifra de afaceri
    7,9 mil. lei
    Profit net
    538 mii lei
    Angajați
    61
  • 2023

    Cifra de afaceri
    8,7 mil. lei
    Profit net
    347 mii lei
    Angajați
    69
  • 2022

    Cifra de afaceri
    7,4 mil. lei
    Profit net
    250 mii lei
    Angajați
    65
  • 2021

    Cifra de afaceri
    3,6 mil. lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    42
  • 2020

    Cifra de afaceri
    3,2 mil. lei
    Profit net
    161 mii lei
    Angajați
    32
  • 2019

    Cifra de afaceri
    2,9 mil. lei
    Profit net
    148 mii lei
    Angajați
    30
  • 2018

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    69 mii lei
    Angajați
    23
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    72 mii lei
    Angajați
    19
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    204 mii lei
    Angajați
    20

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
8%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,44Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,44 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
22%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

22% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/23/2016.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CHANNELSIGHT SRL

Este CHANNELSIGHT SRL activă?

Da. CHANNELSIGHT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CHANNELSIGHT SRL?

Cifra de afaceri a CHANNELSIGHT SRL în 2025 a fost de 8.082.203 lei (8,08 mil. lei), în creștere cu 2,9% față de 2024.

Ce profit a avut CHANNELSIGHT SRL în 2025?

În 2025, CHANNELSIGHT SRL a înregistrat un profit net de 643.615 lei.

Ce activitate are CHANNELSIGHT SRL?

Activitatea principală a CHANNELSIGHT SRL este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

Unde are sediul CHANNELSIGHT SRL?

CHANNELSIGHT SRL are sediul social la adresa Str. Turnului Nr. 5, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500152.

CHANNELSIGHT SRL este plătitoare de TVA?

Da. CHANNELSIGHT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

CHANNELSIGHT SRL are datorii la ANAF?

Nu. CHANNELSIGHT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CHANNELSIGHT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].