Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CEZAR PAPER SRL (CUI 31354911) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Sântandrei, Comuna Sântandrei, județul Bihor, înființată în 2013. Activitatea principală este Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere (CAEN 2041).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 64 mil. lei (+5% față de 2024) și un profit net de 9,67 mil. lei, cu 18 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 2.488.373 lei |
| 2017 | 7.907.817 lei |
| 2018 | 13.686.041 lei |
| 2019 | 19.067.492 lei |
| 2020 | 16.645.004 lei |
| 2021 | 17.319.500 lei |
| 2022 | 25.412.327 lei |
| 2023 | 41.144.932 lei |
| 2024 | 60.982.968 lei |
| 2025 | 64.047.225 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 64.047.225 | 60.982.968 | 41.144.932 | 25.412.327 | 17.319.500 | 16.645.004 | 19.067.492 | 13.686.041 | 7.907.817 | 2.488.373 |
| Profit net | 9.674.998 | 8.340.989 | 3.360.889 | 2.133.028 | 490.632 | 1.320.953 | 738.287 | 1.740.232 | 717.463 | 114.227 |
| Număr mediu de angajați | 18 | 18 | 19 | 19 | 22 | 23 | 41 | 35 | 15 | 3 |
| Active imobilizate | 7.048.660 | 5.028.001 | 4.908.480 | 5.242.287 | 5.644.448 | 6.035.914 | 6.433.667 | 2.421.460 | 2.497.607 | 322.800 |
| Active circulante | 23.716.413 | 11.710.134 | 5.385.870 | 4.146.099 | 1.930.380 | 3.562.219 | 4.374.132 | 4.679.592 | 2.908.111 | 1.795.584 |
| Stocuri | 817.374 | 140.072 | 959.484 | 835.205 | 338.428 | 297.106 | 312.731 | 2.637.883 | 1.771.171 | 1.496.487 |
| Creanțe | 9.146.446 | 1.658.751 | 1.603.616 | 2.346.175 | 680.804 | 1.398.114 | 3.131.617 | 1.836.398 | 779.866 | 169.961 |
| Datorii | 21.149.142 | 6.969.955 | 6.634.439 | 6.925.890 | 6.405.718 | 7.128.376 | 8.162.622 | 4.584.440 | 4.611.326 | 2.146.504 |
| Capitaluri proprii | 9.599.707 | 9.711.789 | 3.522.974 | 2.233.114 | 1.177.542 | 2.486.591 | 2.673.268 | 2.526.396 | 794.392 | -28.120 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,12 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
69% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CEZAR PAPER SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CEZAR PAPER SRL în 2025 a fost de 64.047.225 lei (64 mil. lei), în creștere cu 5% față de 2024.
În 2025, CEZAR PAPER SRL a înregistrat un profit net de 9,67 mil. lei (9.674.998 lei).
Activitatea principală a CEZAR PAPER SRL este Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere (CAEN 2041).
CEZAR PAPER SRL are sediul social la adresa GRĂDINARILOR Nr. 52A, Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, Jud. Bihor, 417515.
Da. CEZAR PAPER SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CEZAR PAPER SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].