Marjă netă
SlabFirma a pierdut 11,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CEZAR MARCHE SRL (CUI 18676499) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Oțeleni, Comuna Oțeleni, județul Iași, înființată în 2006. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4712).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 196.177 lei (-8,5% față de 2024) și o pierdere netă de 21.920 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 176.769 lei |
| 2017 | 218.878 lei |
| 2018 | 212.648 lei |
| 2019 | 297.980 lei |
| 2020 | 266.970 lei |
| 2021 | 224.530 lei |
| 2022 | 150.716 lei |
| 2023 | 237.088 lei |
| 2024 | 214.298 lei |
| 2025 | 196.177 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 196.177 | 214.298 | 237.088 | 150.716 | 224.530 | 266.970 | 297.980 | 212.648 | 218.878 | 176.769 |
| Profit net | -21.920 | -18.560 | 16.831 | -26.794 | 25.722 | 4.442 | -2.623 | -53.504 | 159 | -57.795 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | - | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| Active imobilizate | 81.253 | 83.301 | 85.350 | 87.398 | 89.447 | 91.495 | 93.543 | 95.592 | 97.640 | 99.688 |
| Active circulante | 19.336 | 36.232 | 47.827 | 11.699 | 32.347 | 21.055 | 82.185 | 156.930 | 175.513 | 119.700 |
| Stocuri | 13.800 | 11.475 | 32.959 | 10.056 | 18.816 | 14.938 | 77.234 | 153.589 | 164.940 | 108.962 |
| Creanțe | 4.594 | 200 | - | 442 | 2.770 | 1.641 | 1.609 | 3.059 | 10 | 5.304 |
| Datorii | 230.015 | 227.039 | 222.123 | 204.874 | 200.778 | 217.255 | 284.875 | 359.047 | 326.174 | 272.568 |
| Capitaluri proprii | -129.426 | -107.506 | -88.946 | -105.777 | -78.984 | -104.705 | -109.147 | -106.525 | -53.021 | -53.180 |
Firma a pierdut 11,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 8,4% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
229% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CEZAR MARCHE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CEZAR MARCHE SRL în 2025 a fost de 196.177 lei, în scădere cu 8,5% față de 2024.
În 2025, CEZAR MARCHE SRL a înregistrat o pierdere netă de 21.920 lei.
Activitatea principală a CEZAR MARCHE SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4712).
CEZAR MARCHE SRL are sediul social la adresa Sat Oțeleni, Comuna Oțeleni, Jud. Iași.
Nu. CEZAR MARCHE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CEZAR MARCHE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].