CEZAR COSTI CONSTRUCT SRL
Carol I Nr. 37, Sat Curcani, Comuna Curcani, Jud. Călăraşi
CAEN 4673: Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
- CUI
- 37819730
- Reg. Com.
- J51/385/2017
- Înființată
- 22 iunie 2017
- Vechime
- 9 ani, 4 luni
- Profit net 2025
- 0 lei
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.06.2017
Rezumat
Pe scurt
CEZAR COSTI CONSTRUCT SRL (CUI 37819730) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Curcani, Comuna Curcani, județul Călărași, înființată în 2017. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN 4673).
În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 11.613 lei și o pierdere netă de 26.912 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 37819730
- Nr. Reg. Com.
- J51/385/2017
- EUID
- ROONRC.J51/385/2017
- Cod CAEN principal
- 4673 - Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
- Data înființării
- 22 iunie 2017
- Vechime
- 9 ani, 4 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Carol I Nr. 37, Sat Curcani, Comuna Curcani, Jud. Călăraşi
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- RĂDUC••• COS••• CE•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2025
-
Profit net 2025
0 RON
2024: 0 RON
Evoluție pe ani
2025
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2024
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2023
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2022
- Cifra de afaceri
- 12 mii lei
- Profit net
- -27 mii lei
- Angajați
- 1
2021
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- -6 mii lei
- Angajați
- 1
2020
- Cifra de afaceri
- 221 mii lei
- Profit net
- 42 mii lei
- Angajați
- 1
2019
- Cifra de afaceri
- 76 mii lei
- Profit net
- -4 mii lei
- Angajați
- 1
2018
- Cifra de afaceri
- 252 mii lei
- Profit net
- 82 mii lei
- Angajați
- 1
Analiză
Indicatori financiari 2024
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 84% din datorii.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
119% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2018
Reactivată ca contribuabil de ANAF
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
Cel mai mare profit net din istoric
- 2017
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Călărași cu nr. J51/385/2017.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre CEZAR COSTI CONSTRUCT SRL
Este CEZAR COSTI CONSTRUCT SRL activă?
Da. CEZAR COSTI CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a CEZAR COSTI CONSTRUCT SRL?
Cifra de afaceri a CEZAR COSTI CONSTRUCT SRL în 2022 a fost de 11.613 lei.
Ce profit a avut CEZAR COSTI CONSTRUCT SRL în 2022?
În 2022, CEZAR COSTI CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 26.912 lei.
Ce activitate are CEZAR COSTI CONSTRUCT SRL?
Activitatea principală a CEZAR COSTI CONSTRUCT SRL este Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN 4673).
Unde are sediul CEZAR COSTI CONSTRUCT SRL?
CEZAR COSTI CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Carol I Nr. 37, Sat Curcani, Comuna Curcani, Jud. Călărași.
CEZAR COSTI CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?
Nu. CEZAR COSTI CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
CEZAR COSTI CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?
Nu. CEZAR COSTI CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre CEZAR COSTI CONSTRUCT SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].