ActivăSRL

CETATEAGRO RUSTIC SRL

Str. Petru Rareş, Bl. 265, Sc. B, Ap. 2, Mun. Vaslui, Jud. Vaslui

CAEN 5611: Restaurante

CUI
24898546
Reg. Com.
J2008000926371
Înființată
22 decembrie 2008
Vechime
17 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
2,5 mil. lei
Profit net 2025
530 mii lei
Angajați 2025
10

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.12.2008

Rezumat

Pe scurt

CETATEAGRO RUSTIC SRL (CUI 24898546) este o societate cu răspundere limitată activă din Vaslui, înființată în 2008. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,52 mil. lei (+56% față de 2024) și un profit net de 529.788 lei, cu 10 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24898546
Nr. Reg. Com.
J2008000926371
EUID
ROONRC.J2008000926371
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
22 decembrie 2008
Vechime
17 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Petru Rareş, Bl. 265, Sc. B, Ap. 2, Mun. Vaslui, Jud. Vaslui

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • L••• CĂTĂ••• GEORG•••
  • PUŞC••• TEOD•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+56,1% față de 2024

2.521.065 RON

2024: 1.614.757 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 260.729 RONAnul 2017: 337.741 RONAnul 2018: 416.187 RONAnul 2019: 723.551 RONAnul 2020: 775.881 RONAnul 2021: 1.465.761 RONAnul 2022: 1.857.072 RONAnul 2023: 1.921.631 RONAnul 2024: 1.614.757 RONAnul 2025: 2.521.065 RON

Profit net 2025

+368,8% față de 2024

529.788 RON

2024: 113.016 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 40.477 RONAnul 2017: 8.746 RONAnul 2018: 10.509 RONAnul 2019: 6.814 RONAnul 2020: 208.215 RONAnul 2021: 548.336 RONAnul 2022: 430.699 RONAnul 2023: 266.655 RONAnul 2024: 113.016 RONAnul 2025: 529.788 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,5 mil. lei
    Profit net
    530 mii lei
    Angajați
    10
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    113 mii lei
    Angajați
    9
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    267 mii lei
    Angajați
    12
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    431 mii lei
    Angajați
    10
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    548 mii lei
    Angajați
    8
  • 2020

    Cifra de afaceri
    776 mii lei
    Profit net
    208 mii lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    724 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    6
  • 2018

    Cifra de afaceri
    416 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    338 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    5
  • 2016

    Cifra de afaceri
    261 mii lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
21%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 21 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,45Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 45% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
72%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

72% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2008

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vaslui cu nr. J37/926/2008.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CETATEAGRO RUSTIC SRL

Este CETATEAGRO RUSTIC SRL activă?

Da. CETATEAGRO RUSTIC SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CETATEAGRO RUSTIC SRL?

Cifra de afaceri a CETATEAGRO RUSTIC SRL în 2025 a fost de 2.521.065 lei (2,52 mil. lei), în creștere cu 56% față de 2024.

Ce profit a avut CETATEAGRO RUSTIC SRL în 2025?

În 2025, CETATEAGRO RUSTIC SRL a înregistrat un profit net de 529.788 lei.

Ce activitate are CETATEAGRO RUSTIC SRL?

Activitatea principală a CETATEAGRO RUSTIC SRL este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul CETATEAGRO RUSTIC SRL?

CETATEAGRO RUSTIC SRL are sediul social la adresa Str. Petru Rareș, Bl. 265, Sc. B, Ap. 2, Mun. Vaslui, Jud. Vaslui.

CETATEAGRO RUSTIC SRL este plătitoare de TVA?

Da. CETATEAGRO RUSTIC SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

CETATEAGRO RUSTIC SRL are datorii la ANAF?

Nu. CETATEAGRO RUSTIC SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CETATEAGRO RUSTIC SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].