ActivăSRL

CERTUS PLUS S.R.L.

Cal. Mănăştur Nr. 23, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 7020: Activități de consultanță în afaceri și management

CUI
45258990
Reg. Com.
J2021005708122
Înființată
22 noiembrie 2021
Vechime
4 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2024
268 mii lei
Profit net 2024
37 mii lei
Angajați 2024
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.11.2021

Rezumat

Pe scurt

CERTUS PLUS S.R.L. (CUI 45258990) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 268.168 lei (+126% față de 2023) și un profit net de 37.460 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
45258990
Nr. Reg. Com.
J2021005708122
EUID
ROONRC.J2021005708122
Cod CAEN principal
7020 - Activități de consultanță în afaceri și management
Data înființării
22 noiembrie 2021
Vechime
4 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Mănăştur Nr. 23, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • HIR••• ANDR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

+126,1% față de 2023

268.168 RON

2023: 118.619 RON

0100k200k300k202220232024Anul 2022: 191.040 RONAnul 2023: 118.619 RONAnul 2024: 268.168 RON

Profit net 2024

-19,4% față de 2023

37.460 RON

2023: 46.462 RON

050k100k150k202220232024Anul 2022: 103.088 RONAnul 2023: 46.462 RONAnul 2024: 37.460 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    268 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    119 mii lei
    Profit net
    46 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    191 mii lei
    Profit net
    103 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăBun
14%Față de anul anterior: în scădere
202220232024

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 14 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,59Față de anul anterior: în creștere
202220232024

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,59 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
37%Față de anul anterior: în creștere
202220232024

37% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. Schimbarea denumirii

    MENORAH HANUKKAH S.R.L. → CERTUS PLUS S.R.L.

  3. 2025

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înscrierea în Registrul RO e-Factura

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2021 - 2023)
  1. 2023

    Schimbarea denumirii

    MARIN MATES FOOD S.R.L. → MENORAH HANUKKAH S.R.L.

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/5708/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CERTUS PLUS S.R.L.

Este CERTUS PLUS S.R.L. activă?

Da. CERTUS PLUS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CERTUS PLUS S.R.L.?

Cifra de afaceri a CERTUS PLUS S.R.L. în 2024 a fost de 268.168 lei, în creștere cu 126% față de 2023.

Ce profit a avut CERTUS PLUS S.R.L. în 2024?

În 2024, CERTUS PLUS S.R.L. a înregistrat un profit net de 37.460 lei.

Ce activitate are CERTUS PLUS S.R.L.?

Activitatea principală a CERTUS PLUS S.R.L. este Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).

Unde are sediul CERTUS PLUS S.R.L.?

CERTUS PLUS S.R.L. are sediul social la adresa Cal. Mănăștur Nr. 23, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

CERTUS PLUS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. CERTUS PLUS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CERTUS PLUS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CERTUS PLUS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CERTUS PLUS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].