Marjă netă
SlabFirma a pierdut 96,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CEREALCOM S.R.L. (CUI 9639505) este o societate cu răspundere limitată activă din Târgu Jiu, județul Gorj, înființată în 1997. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).
În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 298.111 lei (+6,3% față de 2022) și o pierdere netă de 288.706 lei, cu 4 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2014 | 247.963 lei |
| 2015 | 274.228 lei |
| 2016 | 243.729 lei |
| 2017 | 1.433.502 lei |
| 2018 | 321.539 lei |
| 2019 | 582.250 lei |
| 2020 | 392.249 lei |
| 2021 | 441.847 lei |
| 2022 | 280.524 lei |
| 2023 | 298.111 lei |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 298.111 | 280.524 | 441.847 | 392.249 | 582.250 | 321.539 | 1.433.502 | 243.729 | 274.228 | 247.963 |
| Profit net | -288.706 | -165.464 | 248.093 | 37.884 | 39.125 | 44.480 | 257.261 | -30.595 | 4 | -9.332 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 5 | 6 | 6 | 4 | 4 | 2 | 4 | - | 5 |
| Active imobilizate | 110.642 | 218.773 | 215.420 | 495.611 | 521.914 | 548.218 | 460.768 | 219.207 | 290.802 | 295.179 |
| Active circulante | 910.776 | 816.043 | 1.087.729 | 329.541 | 498.583 | 483.492 | 671.068 | 105.968 | 93.399 | 87.802 |
| Stocuri | 342.475 | 38.323 | 39.289 | 5.917 | 5.917 | 5.917 | 5.919 | 5.971 | 5.950 | 6.793 |
| Creanțe | 537.828 | 709.039 | 930.147 | 207.500 | 430.606 | 406.613 | 632.699 | 14.436 | 46.002 | 37.078 |
| Datorii | 681.232 | 274.620 | 377.489 | 147.585 | 380.814 | 431.152 | 575.767 | 31.633 | 37.714 | 33.446 |
| Capitaluri proprii | 340.186 | 760.196 | 925.660 | 677.567 | 639.683 | 600.558 | 556.069 | 293.542 | 346.487 | 359.661 |
Firma a pierdut 96,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,34 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
67% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CEREALCOM S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CEREALCOM S.R.L. în 2023 a fost de 298.111 lei, în creștere cu 6,3% față de 2022.
În 2023, CEREALCOM S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 288.706 lei.
Activitatea principală a CEREALCOM S.R.L. este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).
CEREALCOM S.R.L. are sediul social la adresa Str. CIOCÂRLĂU Nr. 3, Municipiul Târgu Jiu, Jud. Gorj, 1400.
Da. CEREALCOM S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. CEREALCOM S.R.L. figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].