ActivăSRL

CENTRUL DE FORMARE SI PERFECTIONARE CONTINUA S.R.L.

Str. Anton Pann Nr. 20, Mun. Vaslui, Jud. Vaslui, 730068

CAEN 8559: Alte forme de învățământ n.c.a.

CUI
17495095
Reg. Com.
J37/332/2005
Înființată
15 aprilie 2005
Vechime
21 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
37 mii lei
Profit net 2025
-4 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.04.2005

Rezumat

Pe scurt

CENTRUL DE FORMARE SI PERFECTIONARE CONTINUA S.R.L. (CUI 17495095) este o societate cu răspundere limitată activă din Vaslui, înființată în 2005. Activitatea principală este Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 36.728 lei (-85% față de 2024) și o pierdere netă de 3.754 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17495095
Nr. Reg. Com.
J37/332/2005
EUID
ROONRC.J37/332/2005
Cod CAEN principal
8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.
Data înființării
15 aprilie 2005
Vechime
21 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Anton Pann Nr. 20, Mun. Vaslui, Jud. Vaslui, 730068

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • VI••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-85,3% față de 2024

36.728 RON

2024: 250.288 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 287.262 RONAnul 2017: 367.795 RONAnul 2018: 48.590 RONAnul 2019: 800 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 211.325 RONAnul 2023: 295.945 RONAnul 2024: 250.288 RONAnul 2025: 36.728 RON

Profit net 2025

-104,5% față de 2024

-3.754 RON

2024: 83.027 RON

-100k0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 181.497 RONAnul 2017: 210.343 RONAnul 2018: 646 RONAnul 2019: -37.985 RONAnul 2020: -6.021 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 175.182 RONAnul 2023: 131.937 RONAnul 2024: 83.027 RONAnul 2025: -3.754 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    37 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    250 mii lei
    Profit net
    83 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    296 mii lei
    Profit net
    132 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    211 mii lei
    Profit net
    175 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    800 lei
    Profit net
    -38 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    49 mii lei
    Profit net
    646 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    368 mii lei
    Profit net
    210 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    287 mii lei
    Profit net
    181 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-10%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Firma a pierdut 10,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,06Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,06 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
12%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

12% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2021

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  3. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  4. 2020

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  5. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2005 - 2012)
  1. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2005

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vaslui cu nr. J37/332/2005, sub denumirea CENTRUL DE FORMARE ȘI PERFECȚIONARE CONTINUĂ SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CENTRUL DE FORMARE SI PERFECTIONARE CONTINUA S.R.L.

Este CENTRUL DE FORMARE SI PERFECTIONARE CONTINUA S.R.L. activă?

Da. CENTRUL DE FORMARE SI PERFECTIONARE CONTINUA S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CENTRUL DE FORMARE SI PERFECTIONARE CONTINUA S.R.L.?

Cifra de afaceri a CENTRUL DE FORMARE SI PERFECTIONARE CONTINUA S.R.L. în 2025 a fost de 36.728 lei, în scădere cu 85% față de 2024.

Ce profit a avut CENTRUL DE FORMARE SI PERFECTIONARE CONTINUA S.R.L. în 2025?

În 2025, CENTRUL DE FORMARE SI PERFECTIONARE CONTINUA S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 3.754 lei.

Ce activitate are CENTRUL DE FORMARE SI PERFECTIONARE CONTINUA S.R.L.?

Activitatea principală a CENTRUL DE FORMARE SI PERFECTIONARE CONTINUA S.R.L. este Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559).

Unde are sediul CENTRUL DE FORMARE SI PERFECTIONARE CONTINUA S.R.L.?

CENTRUL DE FORMARE SI PERFECTIONARE CONTINUA S.R.L. are sediul social la adresa Str. Anton Pann Nr. 20, Mun. Vaslui, Jud. Vaslui, 730068.

CENTRUL DE FORMARE SI PERFECTIONARE CONTINUA S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. CENTRUL DE FORMARE SI PERFECTIONARE CONTINUA S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CENTRUL DE FORMARE SI PERFECTIONARE CONTINUA S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CENTRUL DE FORMARE SI PERFECTIONARE CONTINUA S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CENTRUL DE FORMARE SI PERFECTIONARE CONTINUA S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].