Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CENTRO ROASTERY S.R.L. (CUI 40657604) este o societate cu răspundere limitată activă din Alba Iulia, județul Alba, înființată în 2019. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 944.658 lei (+5,4% față de 2023) și un profit net de 58.314 lei, cu 4 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2019 | 286.043 lei |
| 2020 | 494.510 lei |
| 2021 | 726.793 lei |
| 2022 | 857.576 lei |
| 2023 | 896.167 lei |
| 2024 | 944.658 lei |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 944.658 | 896.167 | 857.576 | 726.793 | 494.510 | 286.043 |
| Profit net | 58.314 | 52.078 | 100.595 | 163.574 | 57.780 | 24.714 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Active imobilizate | 361.209 | 376.462 | 169.434 | 173.446 | 178.242 | 138.482 |
| Active circulante | 324.392 | 160.752 | 172.547 | 209.182 | 80.708 | 80.258 |
| Stocuri | 127.685 | 73.710 | 64.379 | 61.098 | 26.655 | 14.222 |
| Creanțe | 95.023 | 68.932 | 54.055 | 26.494 | 6.682 | 43.816 |
| Datorii | 462.126 | 372.053 | 195.115 | 56.546 | 62.660 | 48.878 |
| Capitaluri proprii | 211.228 | 152.914 | 100.836 | 246.269 | 82.694 | 24.914 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 70% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
67% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CENTRO ROASTERY S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CENTRO ROASTERY S.R.L. în 2024 a fost de 944.658 lei, în creștere cu 5,4% față de 2023.
În 2024, CENTRO ROASTERY S.R.L. a înregistrat un profit net de 58.314 lei.
Activitatea principală a CENTRO ROASTERY S.R.L. este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
CENTRO ROASTERY S.R.L. are sediul social la adresa REVOLUȚIEI 1989 Nr. 7, Bl. V2BC, Et. 3, Ap. 15, Municipiul Alba Iulia, Jud. Alba.
Da. CENTRO ROASTERY S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CENTRO ROASTERY S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].