CENTEROCULUS SRL Funcțiune SRL

Înființată 24.11.2016
22 DECEMBRIE 1989 Nr. 24, Bl. 24, Sc. 1, Et. 4, Ap. 18, camera nr. 1, Municipiul Târgu Jiu, Jud. Gorj, 210215 7111, Activități de arhitectură

Prezentare

Pe scurt

CENTEROCULUS SRL (CUI 36778047) este o societate cu răspundere limitată activă din Târgu Jiu, județul Gorj, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 518 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
0lei
Profit net 2025
−518lei
+13,7%, față de 2024
Angajați 2025
0
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
9ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
201615.100 lei
201742.088 lei
201835.420 lei
201939.077 lei
202057.083 lei
20210 lei
202214.500 lei
202314.800 lei
20240 lei
20250 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri0014.80014.500057.08339.07735.42042.08815.100
Profit net-518-6001.7614.247-96128.589-27.01422.87522.56013.616
Număr mediu de angajați0000000000
Active imobilizate00--0-2883.7397.189-
Active circulante65.27465.27469.50965.02160.03371.53759.58761.20242.47516.196
Stocuri00600600600600600600600-
Creanțe55.17255.17258.80744.00744.00748.50739.50755.46821.30015.100
Datorii51803.63690916810.71127.6385.69013.2882.380
Capitaluri proprii64.75665.27465.87364.11259.86560.82632.23759.25136.37613.816
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
126,01 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 126,01 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
0,8% Față de anul anterior: în creștere

0,8% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 24.11.2016

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
36778047
Nr. Reg. Com.
J18/834/2016
EUID
ROONRC.J18/834/2016
Cod CAEN principal
7111, Activități de arhitectură
Data înființării
24 noiembrie 2016
Vechime
9 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
22 DECEMBRIE 1989 Nr. 24, Bl. 24, Sc. 1, Et. 4, Ap. 18, camera nr. 1, Municipiul Târgu Jiu, Jud. Gorj, 210215
Domiciliu fiscal
Str. 22 Decembrie 1989 Nr. 24, camera nr. 1, Mun. Târgu Jiu, Jud. Gorj, 210215

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0736••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • STO••• GHEOR••• HADR•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2020
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2016
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Gorj cu nr. J18/834/2016. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre CENTEROCULUS SRL

Este CENTEROCULUS SRL activă?

Da. CENTEROCULUS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut CENTEROCULUS SRL în 2025?

În 2025, CENTEROCULUS SRL a înregistrat o pierdere netă de 518 lei.

Ce activitate are CENTEROCULUS SRL?

Activitatea principală a CENTEROCULUS SRL este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

Unde are sediul CENTEROCULUS SRL?

CENTEROCULUS SRL are sediul social la adresa 22 DECEMBRIE 1989 Nr. 24, Bl. 24, Sc. 1, Et. 4, Ap. 18, camera nr. 1, Municipiul Târgu Jiu, Jud. Gorj, 210215.

CENTEROCULUS SRL este plătitoare de TVA?

Nu. CENTEROCULUS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CENTEROCULUS SRL are datorii la ANAF?

Nu. CENTEROCULUS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CENTEROCULUS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].