ActivăSRL

CELTIC GRUP SRL

Str. REGELE FERDINAND Nr. 64A, Mun. Urziceni, Jud. Ialomiţa, 925300

CAEN 4321: Lucrări de instalații electrice

CUI
5168286
Reg. Com.
J1994000038211
Înființată
18 ianuarie 1994
Vechime
32 de ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
1,0 mil. lei
Profit net 2025
114 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.02.1994

Rezumat

Pe scurt

CELTIC GRUP SRL (CUI 5168286) este o societate cu răspundere limitată activă din Urziceni, județul Ialomița, înființată în 1994. Activitatea principală este Lucrări de instalații electrice (CAEN 4321).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,01 mil. lei (-14% față de 2024) și un profit net de 114.229 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
5168286
Nr. Reg. Com.
J1994000038211
EUID
ROONRC.J1994000038211
Cod CAEN principal
4321 - Lucrări de instalații electrice
Data înființării
18 ianuarie 1994
Vechime
32 de ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. REGELE FERDINAND Nr. 64A, Mun. Urziceni, Jud. Ialomiţa, 925300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ILI••• EUGE••• NICO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-13,8% față de 2024

1.008.711 RON

2024: 1.170.630 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 391.045 RONAnul 2017: 413.674 RONAnul 2018: 404.545 RONAnul 2019: 1.307.040 RONAnul 2020: 1.476.883 RONAnul 2021: 942.574 RONAnul 2022: 1.526.120 RONAnul 2023: 1.704.767 RONAnul 2024: 1.170.630 RONAnul 2025: 1.008.711 RON

Profit net 2025

-19,1% față de 2024

114.229 RON

2024: 141.274 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 105.710 RONAnul 2017: 96.619 RONAnul 2018: 59.106 RONAnul 2019: 173.858 RONAnul 2020: 343.542 RONAnul 2021: 143.636 RONAnul 2022: 391.856 RONAnul 2023: 258.062 RONAnul 2024: 141.274 RONAnul 2025: 114.229 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    114 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    141 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    258 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    392 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    943 mii lei
    Profit net
    144 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    344 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    174 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    405 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    414 mii lei
    Profit net
    97 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    391 mii lei
    Profit net
    106 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
11%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 11,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,97Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 97% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
80%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

80% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 1998

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1994

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ialomița cu nr. J21/38/1994.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CELTIC GRUP SRL

Este CELTIC GRUP SRL activă?

Da. CELTIC GRUP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CELTIC GRUP SRL?

Cifra de afaceri a CELTIC GRUP SRL în 2025 a fost de 1.008.711 lei (1,01 mil. lei), în scădere cu 14% față de 2024.

Ce profit a avut CELTIC GRUP SRL în 2025?

În 2025, CELTIC GRUP SRL a înregistrat un profit net de 114.229 lei.

Ce activitate are CELTIC GRUP SRL?

Activitatea principală a CELTIC GRUP SRL este Lucrări de instalații electrice (CAEN 4321).

Unde are sediul CELTIC GRUP SRL?

CELTIC GRUP SRL are sediul social la adresa Str. REGELE FERDINAND Nr. 64A, Mun. Urziceni, Jud. Ialomița, 925300.

CELTIC GRUP SRL este plătitoare de TVA?

Da. CELTIC GRUP SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

CELTIC GRUP SRL are datorii la ANAF?

Nu. CELTIC GRUP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CELTIC GRUP SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].