ActivăSRL

CELMARE CONSTRUCTII SRL

Str. Violetelor Nr. 1, Orş. Comăneşti, Jud. Bacău, 605200

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
38116151
Reg. Com.
J04/1431/2017
Înființată
21 august 2017
Vechime
9 ani, 1 lună
Profit net 2023
0 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.08.2017

Rezumat

Pe scurt

CELMARE CONSTRUCTII SRL (CUI 38116151) este o societate cu răspundere limitată activă din Comănești, județul Bacău, înființată în 2017. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 31.300 lei (+102% față de 2021) și un profit net de 307 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
38116151
Nr. Reg. Com.
J04/1431/2017
EUID
ROONRC.J4/1431/2017
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
21 august 2017
Vechime
9 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Violetelor Nr. 1, Orş. Comăneşti, Jud. Bacău, 605200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CELM••• CONSTAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2023, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2023

-

2022: 31.300 RON

010k20k30k40k2017201820192020202120222023Anul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 21.000 RONAnul 2020: 37.975 RONAnul 2021: 15.500 RONAnul 2022: 31.300 RONAnul 2023: 0 RON

Profit net 2023

-100,0% față de 2022

0 RON

2022: 307 RON

-30k-20k-10k010k2017201820192020202120222023Anul 2017: 0 RONAnul 2018: 1.162 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 1.209 RONAnul 2021: -22.261 RONAnul 2022: 307 RONAnul 2023: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2023

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    307 lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2023

Marjă netăIndisponibil
—
2019202020212022

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,03Față de anul anterior: în scădere
20192020202120222023

Activele circulante acoperă doar 2,8% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
3.530%Față de anul anterior: în creștere
20192020202120222023

3.530% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/1431/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CELMARE CONSTRUCTII SRL

Este CELMARE CONSTRUCTII SRL activă?

Da. CELMARE CONSTRUCTII SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CELMARE CONSTRUCTII SRL?

Cifra de afaceri a CELMARE CONSTRUCTII SRL în 2022 a fost de 31.300 lei, în creștere cu 102% față de 2021.

Ce profit a avut CELMARE CONSTRUCTII SRL în 2022?

În 2022, CELMARE CONSTRUCTII SRL a înregistrat un profit net de 307 lei.

Ce activitate are CELMARE CONSTRUCTII SRL?

Activitatea principală a CELMARE CONSTRUCTII SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul CELMARE CONSTRUCTII SRL?

CELMARE CONSTRUCTII SRL are sediul social la adresa Str. Violetelor Nr. 1, Orș. Comănești, Jud. Bacău, 605200.

CELMARE CONSTRUCTII SRL este plătitoare de TVA?

Nu. CELMARE CONSTRUCTII SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CELMARE CONSTRUCTII SRL are datorii la ANAF?

Nu. CELMARE CONSTRUCTII SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CELMARE CONSTRUCTII SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].