ActivăSRL

CELLIER SRL

Bld. Fraţii Goleşti Nr. 2, Bl. GRIDES, Et. Mezanin, Ap. M01, Mun. Piteşti, Jud. Argeş, 110174

CAEN 9622: Activități de tratament și înfrumusețare

CUI
6749600
Reg. Com.
J1994002781038
Înființată
28 decembrie 1994
Vechime
31 de ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
71 mii lei
Profit net 2025
-36 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.01.1995

Rezumat

Pe scurt

CELLIER SRL (CUI 6749600) este o societate cu răspundere limitată activă din Pitești, județul Argeș, înființată în 1994. Activitatea principală este Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN 9622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 71.123 lei (+0,6% față de 2024) și o pierdere netă de 36.221 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
6749600
Nr. Reg. Com.
J1994002781038
EUID
ROONRC.J1994002781038
Cod CAEN principal
9622 - Activități de tratament și înfrumusețare
Data înființării
28 decembrie 1994
Vechime
31 de ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Fraţii Goleşti Nr. 2, Bl. GRIDES, Et. Mezanin, Ap. M01, Mun. Piteşti, Jud. Argeş, 110174

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • UNGURE••• EL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+0,6% față de 2024

71.123 RON

2024: 70.684 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 23.530 RONAnul 2017: 26.164 RONAnul 2018: 47.842 RONAnul 2019: 52.922 RONAnul 2020: 45.625 RONAnul 2021: 51.200 RONAnul 2022: 49.562 RONAnul 2023: 51.646 RONAnul 2024: 70.684 RONAnul 2025: 71.123 RON

Profit net 2025

-3,9% față de 2024

-36.221 RON

2024: -34.871 RON

-100k-50k050k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -57.054 RONAnul 2017: -93.084 RONAnul 2018: 17.673 RONAnul 2019: 1.324 RONAnul 2020: 1.071 RONAnul 2021: 2.054 RONAnul 2022: -40.735 RONAnul 2023: -40.733 RONAnul 2024: -34.871 RONAnul 2025: -36.221 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    71 mii lei
    Profit net
    -36 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    71 mii lei
    Profit net
    -35 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    -41 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    -41 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    46 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    53 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    -93 mii lei
    Angajați
    5
  • 2016

    Cifra de afaceri
    24 mii lei
    Profit net
    -57 mii lei
    Angajați
    6

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-51%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 50,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,03Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 3,3% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
88%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

88% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  2. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  3. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2015

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. 1994

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Argeș cu nr. J3/2781/1994.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CELLIER SRL

Este CELLIER SRL activă?

Da. CELLIER SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CELLIER SRL?

Cifra de afaceri a CELLIER SRL în 2025 a fost de 71.123 lei, în creștere cu 0,6% față de 2024.

Ce profit a avut CELLIER SRL în 2025?

În 2025, CELLIER SRL a înregistrat o pierdere netă de 36.221 lei.

Ce activitate are CELLIER SRL?

Activitatea principală a CELLIER SRL este Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN 9622).

Unde are sediul CELLIER SRL?

CELLIER SRL are sediul social la adresa Bld. Frații Golești Nr. 2, Bl. GRIDES, Et. Mezanin, Ap. M01, Mun. Pitești, Jud. Argeș, 110174.

CELLIER SRL este plătitoare de TVA?

Da. CELLIER SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

CELLIER SRL are datorii la ANAF?

Nu. CELLIER SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CELLIER SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].