CEBIC BOARD SRL Funcțiune e-Factura SRL

Înființată 01.08.2017
Sg. Alexandru Cutieru Nr. 25A, Bl. 3, Sc. 3, Ap. B183, Bucureşti Sectorul 6, Jud. Bucureşti 4100, Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Prezentare

Pe scurt

CEBIC BOARD SRL (CUI 38049460) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 6), înființată în 2017. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 178.086 lei (-24% față de 2024) și un profit net de 129.128 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Cifra de afaceri 2025
178,1 miilei
−23,8%, față de 2024
Profit net 2025
129,1 miilei
−27,1%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
72,5%
Capital social
200lei
Vechime
9ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2017-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2017-
2018-
20190 lei
20200 lei
202141.952 lei
2022188.027 lei
2023190.536 lei
2024233.647 lei
2025178.086 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator202520242023202220212020201920182017
Cifra de afaceri178.086233.647190.536188.02741.95200--
Profit net129.128177.177150.805154.09923.775-3.62500-499
Număr mediu de angajați111110---
Active imobilizate2.8523.4554.0583.1696.039543543543543
Active circulante620.781507.304328.929180.97218.4997.4536.0786.0786.078
Stocuri-----4.7286.0506.0506.050
Creanțe492.462447.722270.324131.2203.575----
Datorii28.3068.8288.23310.1914.68711.9206.9206.9206.920
Capitaluri proprii595.327501.931324.754173.95019.851-3.924-299-299-299
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
73% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 72,5 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
21,93 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 21,93 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
4,5% Față de anul anterior: în creștere

4,5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Înregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFTRANSFER(SOSIRE) din data 30.03.2026

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
38049460
Nr. Reg. Com.
J2017001998292
EUID
ROONRC.J2017001998292
Cod CAEN principal
4100, Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
1 august 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Sg. Alexandru Cutieru Nr. 25A, Bl. 3, Sc. 3, Ap. B183, Bucureşti Sectorul 6, Jud. Bucureşti
Domiciliu fiscal
Str. Sg. Alexandru Cutieru Nr. 25A, Sector 6 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • S••• MAR•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2026
  1. Înscrierea în Registrul RO e-Factura ANAF
  2. 2 schimbări în conducerea firmei Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit. ONRC
  3. Mutarea sediului în alt județ Prahova → București. Nr. Reg. Com. nou: J29/1998/2017. ONRC
2024
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2017
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J29/1998/2017. ONRC

În cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre CEBIC BOARD SRL

Este CEBIC BOARD SRL activă?

Da. CEBIC BOARD SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CEBIC BOARD SRL?

Cifra de afaceri a CEBIC BOARD SRL în 2025 a fost de 178.086 lei, în scădere cu 24% față de 2024.

Ce profit a avut CEBIC BOARD SRL în 2025?

În 2025, CEBIC BOARD SRL a înregistrat un profit net de 129.128 lei.

Ce activitate are CEBIC BOARD SRL?

Activitatea principală a CEBIC BOARD SRL este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul CEBIC BOARD SRL?

CEBIC BOARD SRL are sediul social la adresa Sg. Alexandru Cutieru Nr. 25A, Bl. 3, Sc. 3, Ap. B183, București Sectorul 6, Jud. București.

CEBIC BOARD SRL este plătitoare de TVA?

Nu. CEBIC BOARD SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CEBIC BOARD SRL are datorii la ANAF?

Nu. CEBIC BOARD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CEBIC BOARD SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].