ActivăSRL

CDM ADMINBLOC S.R.L.

LUCIAN BLAGA Nr. 10, Bl. A32/2, Sc. A, Et. 3, Ap. 14, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea, 240028

CAEN 6832: Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

CUI
48392014
Reg. Com.
J2023000572386
Înființată
26 iunie 2023
Vechime
3 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
230 mii lei
Profit net 2025
171 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.06.2023

Rezumat

Pe scurt

CDM ADMINBLOC S.R.L. (CUI 48392014) este o societate cu răspundere limitată activă din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, înființată în 2023. Activitatea principală este Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN 6832).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 230.380 lei (+11% față de 2024) și un profit net de 170.656 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
48392014
Nr. Reg. Com.
J2023000572386
EUID
ROONRC.J2023000572386
Cod CAEN principal
6832 - Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Data înființării
26 iunie 2023
Vechime
3 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
LUCIAN BLAGA Nr. 10, Bl. A32/2, Sc. A, Et. 3, Ap. 14, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea, 240028

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • COTOA••• DAN••• MAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2023 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+10,7% față de 2024

230.380 RON

2024: 208.180 RON

0100k200k300k202320242025Anul 2023: 78.275 RONAnul 2024: 208.180 RONAnul 2025: 230.380 RON

Profit net 2025

+7,4% față de 2024

170.656 RON

2024: 158.825 RON

050k100k150k200k202320242025Anul 2023: 55.962 RONAnul 2024: 158.825 RONAnul 2025: 170.656 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    230 mii lei
    Profit net
    171 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    208 mii lei
    Profit net
    159 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    78 mii lei
    Profit net
    56 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
74%Față de anul anterior: în scădere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 74,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
11,12Față de anul anterior: în scădere
202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 11,12 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
8,8%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

8,8% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2023

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vâlcea cu nr. J38/572/2023.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CDM ADMINBLOC S.R.L.

Este CDM ADMINBLOC S.R.L. activă?

Da. CDM ADMINBLOC S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CDM ADMINBLOC S.R.L.?

Cifra de afaceri a CDM ADMINBLOC S.R.L. în 2025 a fost de 230.380 lei, în creștere cu 11% față de 2024.

Ce profit a avut CDM ADMINBLOC S.R.L. în 2025?

În 2025, CDM ADMINBLOC S.R.L. a înregistrat un profit net de 170.656 lei.

Ce activitate are CDM ADMINBLOC S.R.L.?

Activitatea principală a CDM ADMINBLOC S.R.L. este Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN 6832).

Unde are sediul CDM ADMINBLOC S.R.L.?

CDM ADMINBLOC S.R.L. are sediul social la adresa LUCIAN BLAGA Nr. 10, Bl. A32/2, Sc. A, Et. 3, Ap. 14, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea, 240028.

CDM ADMINBLOC S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. CDM ADMINBLOC S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CDM ADMINBLOC S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CDM ADMINBLOC S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CDM ADMINBLOC S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].