ActivăSRL

CD STRUCTURES SRL

Pţa. Păcii Nr. 2, Mun. Baia Mare, Jud. Maramureş, 430404

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
17074150
Reg. Com.
J2004001949249
Înființată
23 decembrie 2004
Vechime
21 de ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
317 mii lei
Profit net 2025
161 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 23.12.2004

Rezumat

Pe scurt

CD STRUCTURES SRL (CUI 17074150) este o societate cu răspundere limitată activă din Baia Mare, județul Maramureș, înființată în 2004. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 317.252 lei (+75% față de 2024) și un profit net de 161.384 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17074150
Nr. Reg. Com.
J2004001949249
EUID
ROONRC.J2004001949249
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
23 decembrie 2004
Vechime
21 de ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Pţa. Păcii Nr. 2, Mun. Baia Mare, Jud. Maramureş, 430404

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FI••• MI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+75,3% față de 2024

317.252 RON

2024: 180.957 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 45.147 RONAnul 2017: 57.229 RONAnul 2018: 65.264 RONAnul 2019: 74.214 RONAnul 2020: 127.478 RONAnul 2021: 131.382 RONAnul 2022: 141.480 RONAnul 2023: 112.778 RONAnul 2024: 180.957 RONAnul 2025: 317.252 RON

Profit net 2025

+262,8% față de 2024

161.384 RON

2024: 44.487 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 13.692 RONAnul 2017: 17.489 RONAnul 2018: 10.419 RONAnul 2019: 8.982 RONAnul 2020: 52.337 RONAnul 2021: 14.891 RONAnul 2022: 56.146 RONAnul 2023: 17.952 RONAnul 2024: 44.487 RONAnul 2025: 161.384 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    317 mii lei
    Profit net
    161 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    181 mii lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    113 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    141 mii lei
    Profit net
    56 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    131 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    127 mii lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    74 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    65 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    57 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
51%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 50,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
52,91Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 52,91 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
1,7%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

1,7% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2005

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2004

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Maramureș cu nr. J24/1949/2004.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CD STRUCTURES SRL

Este CD STRUCTURES SRL activă?

Da. CD STRUCTURES SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CD STRUCTURES SRL?

Cifra de afaceri a CD STRUCTURES SRL în 2025 a fost de 317.252 lei, în creștere cu 75% față de 2024.

Ce profit a avut CD STRUCTURES SRL în 2025?

În 2025, CD STRUCTURES SRL a înregistrat un profit net de 161.384 lei.

Ce activitate are CD STRUCTURES SRL?

Activitatea principală a CD STRUCTURES SRL este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul CD STRUCTURES SRL?

CD STRUCTURES SRL are sediul social la adresa Pța. Păcii Nr. 2, Mun. Baia Mare, Jud. Maramureș, 430404.

CD STRUCTURES SRL este plătitoare de TVA?

Nu. CD STRUCTURES SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CD STRUCTURES SRL are datorii la ANAF?

Nu. CD STRUCTURES SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CD STRUCTURES SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].