Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 28 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CATSYS IT & MEDIA SRL (CUI 38259283) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Florești, Comuna Florești, județul Cluj, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN 6220).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 229.867 lei (+24% față de 2024) și un profit net de 64.296 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 2.759 lei |
| 2018 | 33.590 lei |
| 2019 | 21.564 lei |
| 2020 | 13.872 lei |
| 2021 | 65.613 lei |
| 2022 | 108.056 lei |
| 2023 | 182.636 lei |
| 2024 | 185.111 lei |
| 2025 | 229.867 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 229.867 | 185.111 | 182.636 | 108.056 | 65.613 | 13.872 | 21.564 | 33.590 | 2.759 |
| Profit net | 64.296 | -1.978 | 37.111 | 31.891 | 34.831 | 5.026 | -3.942 | 4.736 | 436 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 144.281 | 51.423 | 68.060 | 81.122 | - | - | 916 | 3.116 | 324 |
| Active circulante | 36.384 | 30.953 | 38.430 | 22.336 | 41.842 | 7.060 | 1.814 | 5.231 | 2.949 |
| Stocuri | 3.062 | 2.100 | 2.000 | 300 | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 1.367 | 3.130 | 9.497 | 11.893 | 6.571 | - | - | - | - |
| Datorii | 116.129 | 15.111 | 37.248 | 71.327 | 555 | 604 | 1.300 | 2.975 | 2.637 |
| Capitaluri proprii | 64.536 | 67.265 | 69.242 | 32.131 | 41.287 | 6.456 | 1.430 | 5.372 | 636 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 28 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 31% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
64% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CATSYS IT & MEDIA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CATSYS IT & MEDIA SRL în 2025 a fost de 229.867 lei, în creștere cu 24% față de 2024.
În 2025, CATSYS IT & MEDIA SRL a înregistrat un profit net de 64.296 lei.
Activitatea principală a CATSYS IT & MEDIA SRL este Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN 6220).
CATSYS IT & MEDIA SRL are sediul social la adresa Margaretelor Nr. 9B, Sat Florești, Comuna Florești, Jud. Cluj.
Nu. CATSYS IT & MEDIA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CATSYS IT & MEDIA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].