CATOPOWER SRL Funcțiune Plătitor TVA SRL

Înființată 29.05.2017
TĂTĂRUŞ Nr. 9, CAMERA NR. 2, Bucureşti Sectorul 6, Jud. Bucureşti, 62194 3312, Repararea și întreținerea mașinilor

Prezentare

Pe scurt

CATOPOWER SRL (CUI 37663088) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 6), înființată în 2017. Activitatea principală este Repararea și întreținerea mașinilor (CAEN 3312).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 14,1 mil. lei (+242% față de 2024) și un profit net de 357.546 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
14,1 millei
+241,9%, față de 2024
Profit net 2025
357,5 miilei
+1.229,4%, față de 2024
Angajați 2025
1
−50,0%, față de 2024
Marjă netă
2,5%
Capital social
200lei
Vechime
9ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2021-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
20212.097.574 lei
20228.630.035 lei
202310.288.224 lei
20244.134.645 lei
202514.134.419 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20252024202320222021
Cifra de afaceri14.134.4194.134.64510.288.2248.630.0352.097.574
Profit net357.546-31.658254.551486.613200.408
Număr mediu de angajați12211
Active imobilizate93.105136.556190.372244.18860.683
Active circulante1.738.9362.644.3091.601.8833.220.176358.863
Stocuri2.408715.17911.9441.849.64039.141
Creanțe1.024.7941.778.4251.133.1911.141.008249.483
Datorii1.473.7472.499.1831.236.0672.964.386219.636
Capitaluri proprii357.786278.433550.308491.408200.060
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

De urmărit
2,5% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,5 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

De urmărit
1,18 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,18 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
80% Față de anul anterior: în scădere

80% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 29.05.2017

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
37663088
Nr. Reg. Com.
J2017007977408
EUID
ROONRC.J2017007977408
Cod CAEN principal
3312, Repararea și întreținerea mașinilor
Data înființării
29 mai 2017
Vechime
9 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
TĂTĂRUŞ Nr. 9, CAMERA NR. 2, Bucureşti Sectorul 6, Jud. Bucureşti, 62194
Domiciliu fiscal
Str. Tătăruş Nr. 9, CAMERA NR. 2, Sector 6 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 62194

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • DUMITRE••• MAR••• TRA•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2022
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2021
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2017
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/7977/2017. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre CATOPOWER SRL

Este CATOPOWER SRL activă?

Da. CATOPOWER SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CATOPOWER SRL?

Cifra de afaceri a CATOPOWER SRL în 2025 a fost de 14.134.419 lei (14,1 mil. lei), în creștere cu 242% față de 2024.

Ce profit a avut CATOPOWER SRL în 2025?

În 2025, CATOPOWER SRL a înregistrat un profit net de 357.546 lei.

Ce activitate are CATOPOWER SRL?

Activitatea principală a CATOPOWER SRL este Repararea și întreținerea mașinilor (CAEN 3312).

Unde are sediul CATOPOWER SRL?

CATOPOWER SRL are sediul social la adresa TĂTĂRUȘ Nr. 9, CAMERA NR. 2, București Sectorul 6, Jud. București, 62194.

CATOPOWER SRL este plătitoare de TVA?

Da. CATOPOWER SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

CATOPOWER SRL are datorii la ANAF?

Nu. CATOPOWER SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CATOPOWER SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].