ActivăSRL

CATLILYFAN SRL

NĂRUJA, Sat Năruja Com. Năruja, Jud. Vrancea, 627220

CAEN 210: Silvicultură și alte activități forestiere

CUI
28512760
Reg. Com.
J39/314/2011
Înființată
19 mai 2011
Vechime
15 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
16 mii lei
Profit net 2025
12 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 19.05.2011

Rezumat

Pe scurt

CATLILYFAN SRL (CUI 28512760) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Năruja, județul Vrancea, înființată în 2011. Activitatea principală este Silvicultură și alte activități forestiere (CAEN 0210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 15.630 lei (+99% față de 2024) și un profit net de 11.925 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28512760
Nr. Reg. Com.
J39/314/2011
EUID
ROONRC.J39/314/2011
Cod CAEN principal
210 - Silvicultură și alte activități forestiere
Data înființării
19 mai 2011
Vechime
15 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
NĂRUJA, Sat Năruja Com. Năruja, Jud. Vrancea, 627220

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TUMUR••• FĂ•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+98,7% față de 2024

15.630 RON

2024: 7.865 RON

020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 980 RONAnul 2017: 7.800 RONAnul 2018: 56.702 RONAnul 2019: 8.475 RONAnul 2020: 5.865 RONAnul 2021: 8.115 RONAnul 2022: 12.125 RONAnul 2023: 13.962 RONAnul 2024: 7.865 RONAnul 2025: 15.630 RON

Profit net 2025

+118,4% față de 2024

11.925 RON

2024: 5.460 RON

05k10k15k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 315 RONAnul 2017: 6.181 RONAnul 2018: 9.895 RONAnul 2019: 6.695 RONAnul 2020: 4.734 RONAnul 2021: 7.418 RONAnul 2022: 10.239 RONAnul 2023: 8.006 RONAnul 2024: 5.460 RONAnul 2025: 11.925 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    57 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    980 lei
    Profit net
    315 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
76%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 76,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
76,83Față de anul anterior: în scădere
2021202220242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 76,83 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
1,3%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

1,3% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2023

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vrancea cu nr. J39/314/2011.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CATLILYFAN SRL

Este CATLILYFAN SRL activă?

Da. CATLILYFAN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CATLILYFAN SRL?

Cifra de afaceri a CATLILYFAN SRL în 2025 a fost de 15.630 lei, în creștere cu 99% față de 2024.

Ce profit a avut CATLILYFAN SRL în 2025?

În 2025, CATLILYFAN SRL a înregistrat un profit net de 11.925 lei.

Ce activitate are CATLILYFAN SRL?

Activitatea principală a CATLILYFAN SRL este Silvicultură și alte activități forestiere (CAEN 0210).

Unde are sediul CATLILYFAN SRL?

CATLILYFAN SRL are sediul social la adresa NĂRUJA, Sat Năruja Com. Năruja, Jud. Vrancea, 627220.

CATLILYFAN SRL este plătitoare de TVA?

Nu. CATLILYFAN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CATLILYFAN SRL are datorii la ANAF?

Nu. CATLILYFAN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CATLILYFAN SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].