ActivăSRL

CĂTĂLIN ŞI CRISTI EXCAVAŢII ŞI TRANSPORT SRL

COPĂCENI Nr. 557, Sat Copăceni Com. Sănduleşti, Jud. Cluj, 407501

CAEN 4312: Lucrări de pregătire a terenului

CUI
36159288
Reg. Com.
J2016002187124
Înființată
2 iunie 2016
Vechime
10 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
416 mii lei
Profit net 2025
84 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 02.06.2016

Rezumat

Pe scurt

CĂTĂLIN ȘI CRISTI EXCAVAȚII ȘI TRANSPORT SRL (CUI 36159288) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Copăceni, comuna Săndulești, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală este Lucrări de pregătire a terenului (CAEN 4312).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 415.610 lei (-4,5% față de 2024) și un profit net de 83.827 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36159288
Nr. Reg. Com.
J2016002187124
EUID
ROONRC.J2016002187124
Cod CAEN principal
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
Data înființării
2 iunie 2016
Vechime
10 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
COPĂCENI Nr. 557, Sat Copăceni Com. Sănduleşti, Jud. Cluj, 407501

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • VL••• CRIST••• AUGUS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-4,5% față de 2024

415.610 RON

2024: 435.240 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 75.451 RONAnul 2017: 203.190 RONAnul 2018: 232.705 RONAnul 2019: 293.145 RONAnul 2020: 313.925 RONAnul 2021: 229.010 RONAnul 2022: 247.835 RONAnul 2023: 338.700 RONAnul 2024: 435.240 RONAnul 2025: 415.610 RON

Profit net 2025

+11,7% față de 2024

83.827 RON

2024: 75.058 RON

025k50k75k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 48.044 RONAnul 2017: 96.242 RONAnul 2018: 62.080 RONAnul 2019: 83.013 RONAnul 2020: 81.132 RONAnul 2021: 43.681 RONAnul 2022: 27.191 RONAnul 2023: 29.033 RONAnul 2024: 75.058 RONAnul 2025: 83.827 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    416 mii lei
    Profit net
    84 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    435 mii lei
    Profit net
    75 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    339 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    248 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    229 mii lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    314 mii lei
    Profit net
    81 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    293 mii lei
    Profit net
    83 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    233 mii lei
    Profit net
    62 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    203 mii lei
    Profit net
    96 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    75 mii lei
    Profit net
    48 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
20%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,15Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,15 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
45%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

45% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2187/2016.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CĂTĂLIN ŞI CRISTI EXCAVAŢII ŞI TRANSPORT SRL

Este CĂTĂLIN ȘI CRISTI EXCAVAȚII ȘI TRANSPORT SRL activă?

Da. CĂTĂLIN ȘI CRISTI EXCAVAȚII ȘI TRANSPORT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CĂTĂLIN ȘI CRISTI EXCAVAȚII ȘI TRANSPORT SRL?

Cifra de afaceri a CĂTĂLIN ȘI CRISTI EXCAVAȚII ȘI TRANSPORT SRL în 2025 a fost de 415.610 lei, în scădere cu 4,5% față de 2024.

Ce profit a avut CĂTĂLIN ȘI CRISTI EXCAVAȚII ȘI TRANSPORT SRL în 2025?

În 2025, CĂTĂLIN ȘI CRISTI EXCAVAȚII ȘI TRANSPORT SRL a înregistrat un profit net de 83.827 lei.

Ce activitate are CĂTĂLIN ȘI CRISTI EXCAVAȚII ȘI TRANSPORT SRL?

Activitatea principală a CĂTĂLIN ȘI CRISTI EXCAVAȚII ȘI TRANSPORT SRL este Lucrări de pregătire a terenului (CAEN 4312).

Unde are sediul CĂTĂLIN ȘI CRISTI EXCAVAȚII ȘI TRANSPORT SRL?

CĂTĂLIN ȘI CRISTI EXCAVAȚII ȘI TRANSPORT SRL are sediul social la adresa COPĂCENI Nr. 557, Sat Copăceni Com. Săndulești, Jud. Cluj, 407501.

CĂTĂLIN ȘI CRISTI EXCAVAȚII ȘI TRANSPORT SRL este plătitoare de TVA?

Da. CĂTĂLIN ȘI CRISTI EXCAVAȚII ȘI TRANSPORT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

CĂTĂLIN ȘI CRISTI EXCAVAȚII ȘI TRANSPORT SRL are datorii la ANAF?

Nu. CĂTĂLIN ȘI CRISTI EXCAVAȚII ȘI TRANSPORT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CĂTĂLIN ŞI CRISTI EXCAVAŢII ŞI TRANSPORT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].