ActivăSRL

CASAISA INSTAL S.R.L.

Str. Lalelelor Nr. 31, Sat Nicolae Bălcescu Com. Nicolae Bălcescu, Jud. Bacău

CAEN 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

CUI
39456267
Reg. Com.
J2018000854046
Înființată
7 iunie 2018
Vechime
8 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2024
599 mii lei
Profit net 2024
214 mii lei
Angajați 2024
4

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.06.2018

Rezumat

Pe scurt

CASAISA INSTAL S.R.L. (CUI 39456267) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Nicolae Bălcescu, județul Bacău, înființată în 2018. Activitatea principală este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 599.470 lei (+4% față de 2023) și un profit net de 213.865 lei, cu 4 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
39456267
Nr. Reg. Com.
J2018000854046
EUID
ROONRC.J2018000854046
Cod CAEN principal
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Data înființării
7 iunie 2018
Vechime
8 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Lalelelor Nr. 31, Sat Nicolae Bălcescu Com. Nicolae Bălcescu, Jud. Bacău

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TAN••• LI••• SEBAST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

+4,0% față de 2023

599.470 RON

2023: 576.290 RON

0200k400k600k2018201920202021202220232024Anul 2018: 54.928 RONAnul 2019: 255.374 RONAnul 2020: 219.908 RONAnul 2021: 255.021 RONAnul 2022: 352.393 RONAnul 2023: 576.290 RONAnul 2024: 599.470 RON

Profit net 2024

-2,9% față de 2023

213.865 RON

2023: 220.216 RON

0100k200k300k2018201920202021202220232024Anul 2018: 13.715 RONAnul 2019: 108.806 RONAnul 2020: 81.264 RONAnul 2021: 130.917 RONAnul 2022: 143.960 RONAnul 2023: 220.216 RONAnul 2024: 213.865 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    599 mii lei
    Profit net
    214 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    576 mii lei
    Profit net
    220 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    352 mii lei
    Profit net
    144 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    255 mii lei
    Profit net
    131 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    220 mii lei
    Profit net
    81 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    255 mii lei
    Profit net
    109 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    55 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăBun
36%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 35,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,71Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,71 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
19%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

19% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2018 - 2018)
  1. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/854/2018.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CASAISA INSTAL S.R.L.

Este CASAISA INSTAL S.R.L. activă?

Da. CASAISA INSTAL S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CASAISA INSTAL S.R.L.?

Cifra de afaceri a CASAISA INSTAL S.R.L. în 2024 a fost de 599.470 lei, în creștere cu 4% față de 2023.

Ce profit a avut CASAISA INSTAL S.R.L. în 2024?

În 2024, CASAISA INSTAL S.R.L. a înregistrat un profit net de 213.865 lei.

Ce activitate are CASAISA INSTAL S.R.L.?

Activitatea principală a CASAISA INSTAL S.R.L. este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).

Unde are sediul CASAISA INSTAL S.R.L.?

CASAISA INSTAL S.R.L. are sediul social la adresa Str. Lalelelor Nr. 31, Sat Nicolae Bălcescu Com. Nicolae Bălcescu, Jud. Bacău.

CASAISA INSTAL S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. CASAISA INSTAL S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

CASAISA INSTAL S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CASAISA INSTAL S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CASAISA INSTAL S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].