RadiatăSRL

CASA OPTIM SERVICE S.R.L.

Str. Poporului Nr. 1, Bl. LS1, Sc. A, Et. 1, Ap. 9, Mun. Medgidia, Jud. Constanţa, 905600

CAEN 4741: Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate

CUI
14976787
Reg. Com.
J13/2306/2002
Înființată
30 octombrie 2002
Vechime
23 de ani, 11 luni
Profit net 2009
-91 lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 22.12.2010

Rezumat

Pe scurt

CASA OPTIM SERVICE S.R.L. (CUI 14976787) a fost o societate cu răspundere limitată din Medgidia, județul Constanța, înființată în 2002 și radiată în 2010. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate (CAEN 4741).

Ultimul bilanț, din 2009, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 91 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
14976787
Nr. Reg. Com.
J13/2306/2002
EUID
ROONRC.J13/2306/2002
Cod CAEN principal
4741 - Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate
Data înființării
30 octombrie 2002
Vechime
23 de ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Poporului Nr. 1, Bl. LS1, Sc. A, Et. 1, Ap. 9, Mun. Medgidia, Jud. Constanţa, 905600

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PIT••• LAUREN••• FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2009, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2009

-

0120082009Anul 2008: 0 RONAnul 2009: 0 RON

Profit net 2009

+94,9% față de 2008

-91 RON

2008: -1.798 RON

-2k-1k020082009Anul 2008: -1.798 RONAnul 2009: -91 RON

Evoluție pe ani

  • 2009

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -91 lei
    Angajați
    -
  • 2008

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2009

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,34Față de anul anterior: stabil
20082009

Activele circulante acoperă doar 34% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
291%Față de anul anterior: stabil
20082009

291% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2010

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2002

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Constanța cu nr. J13/2306/2002, sub denumirea CASA OPTIM SERVICE SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CASA OPTIM SERVICE S.R.L.

Este CASA OPTIM SERVICE S.R.L. activă?

Nu. CASA OPTIM SERVICE S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2010.

Ce profit a avut CASA OPTIM SERVICE S.R.L. în 2009?

În 2009, CASA OPTIM SERVICE S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 91 lei.

Ce activitate avea CASA OPTIM SERVICE S.R.L.?

Activitatea principală a CASA OPTIM SERVICE S.R.L. era Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate (CAEN 4741).

Unde avea sediul CASA OPTIM SERVICE S.R.L.?

CASA OPTIM SERVICE S.R.L. avea sediul social la adresa Str. Poporului Nr. 1, Bl. LS1, Sc. A, Et. 1, Ap. 9, Mun. Medgidia, Jud. Constanța, 905600.

CASA OPTIM SERVICE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CASA OPTIM SERVICE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CASA OPTIM SERVICE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].