ActivăSRL

CARPAT BUILDERS S.R.L.

Int. Lugojului Nr. 16, Sc. A, Et. 2, Ap. 9, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300135

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
28441899
Reg. Com.
J35/1061/2011
Înființată
6 mai 2011
Vechime
15 ani, 5 luni
Profit net 2025
0 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.05.2011

Rezumat

Pe scurt

CARPAT BUILDERS S.R.L. (CUI 28441899) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2011. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2024 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 479 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28441899
Nr. Reg. Com.
J35/1061/2011
EUID
ROONRC.J35/1061/2011
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
6 mai 2011
Vechime
15 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Int. Lugojului Nr. 16, Sc. A, Et. 2, Ap. 9, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300135

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SU••• LUC••• EL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 91.474 RONAnul 2017: 80.955 RONAnul 2018: 2.000 RONAnul 2019: 20.000 RONAnul 2020: 122.440 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

+100,0% față de 2024

0 RON

2024: -479 RON

-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 32.936 RONAnul 2017: 15.946 RONAnul 2018: -19.748 RONAnul 2019: 19.400 RONAnul 2020: 118.412 RONAnul 2021: -3.074 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: -479 RONAnul 2025: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -479 lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    122 mii lei
    Profit net
    118 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    81 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    91 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
34,74Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 34,74 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
2,9%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

2,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  4. 2013

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  5. 2012

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  6. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2011 - 2011)
  1. 2011

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/1061/2011, sub denumirea CARPAT BUILDERS SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CARPAT BUILDERS S.R.L.

Este CARPAT BUILDERS S.R.L. activă?

Da. CARPAT BUILDERS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut CARPAT BUILDERS S.R.L. în 2024?

În 2024, CARPAT BUILDERS S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 479 lei.

Ce activitate are CARPAT BUILDERS S.R.L.?

Activitatea principală a CARPAT BUILDERS S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul CARPAT BUILDERS S.R.L.?

CARPAT BUILDERS S.R.L. are sediul social la adresa Int. Lugojului Nr. 16, Sc. A, Et. 2, Ap. 9, Mun. Timișoara, Jud. Timiș, 300135.

CARPAT BUILDERS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. CARPAT BUILDERS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CARPAT BUILDERS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CARPAT BUILDERS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CARPAT BUILDERS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].