RadiatăSRL

CARMANAGER S.R.L.

Bld. George Enescu Nr. 13, Bl. T32, Ap. 5, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720246

CAEN 4511: Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)

CUI
39502673
Reg. Com.
J33/968/2018
Înființată
18 iunie 2018
Vechime
8 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2019
1,2 mil. lei
Profit net 2019
-17 mii lei
Angajați 2019
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 13.05.2020

Rezumat

Pe scurt

CARMANAGER S.R.L. (CUI 39502673) a fost o societate cu răspundere limitată din Suceava, înființată în 2018 și radiată în 2020. Activitatea principală era Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN 4511).

Ultimul bilanț, din 2019, arată o cifră de afaceri de 1,24 mil. lei (+388% față de 2018) și o pierdere netă de 16.900 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
39502673
Nr. Reg. Com.
J33/968/2018
EUID
ROONRC.J33/968/2018
Cod CAEN principal
4511 - Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
Data înființării
18 iunie 2018
Vechime
8 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. George Enescu Nr. 13, Bl. T32, Ap. 5, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720246

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • LĂCĂ••• DAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2019, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2019

+387,7% față de 2018

1.235.939 RON

2018: 253.432 RON

0500k1 mil2 mil20182019Anul 2018: 253.432 RONAnul 2019: 1.235.939 RON

Profit net 2019

-1192,4% față de 2018

-16.900 RON

2018: 1.547 RON

-20k-15k-10k-5k05k20182019Anul 2018: 1.547 RONAnul 2019: -16.900 RON

Evoluție pe ani

  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    253 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2019

Marjă netăSlab
-1,4%Față de anul anterior: în scădere
20182019

Firma a pierdut 1,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,84Față de anul anterior: în scădere
20182019

Activele circulante acoperă doar 84% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
104%Față de anul anterior: în creștere
20182019

104% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. Radierea din Registrul Comerțului

  4. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2018 - 2018)
  1. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/968/2018.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CARMANAGER S.R.L.

Este CARMANAGER S.R.L. activă?

Nu. CARMANAGER S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2020.

Care este cifra de afaceri a CARMANAGER S.R.L.?

Cifra de afaceri a CARMANAGER S.R.L. în 2019 a fost de 1.235.939 lei (1,24 mil. lei), în creștere cu 388% față de 2018.

Ce profit a avut CARMANAGER S.R.L. în 2019?

În 2019, CARMANAGER S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 16.900 lei.

Câți angajați avea CARMANAGER S.R.L.?

Conform bilanțului pe 2019, CARMANAGER S.R.L. a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2018).

Ce activitate avea CARMANAGER S.R.L.?

Activitatea principală a CARMANAGER S.R.L. era Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN 4511).

Unde avea sediul CARMANAGER S.R.L.?

CARMANAGER S.R.L. avea sediul social la adresa Bld. George Enescu Nr. 13, Bl. T32, Ap. 5, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720246.

CARMANAGER S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CARMANAGER S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CARMANAGER S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].