ActivăSRL

CARLAV AGRO MONTAJ S.R.L.

Str. Unirii Nr. 61, Sat Studiniţa Com. Studina, Jud. Olt, 237449

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
42202781
Reg. Com.
J2020000096283
Înființată
4 februarie 2020
Vechime
6 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
64 mii lei
Profit net 2025
-26 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 04.02.2020

Rezumat

Pe scurt

CARLAV AGRO MONTAJ S.R.L. (CUI 42202781) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Studinița, comuna Studina, județul Olt, înființată în 2020. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 63.753 lei (-87% față de 2024) și o pierdere netă de 25.991 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
42202781
Nr. Reg. Com.
J2020000096283
EUID
ROONRC.J2020000096283
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
4 februarie 2020
Vechime
6 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Unirii Nr. 61, Sat Studiniţa Com. Studina, Jud. Olt, 237449

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CĂRĂM••• VICTOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-86,5% față de 2024

63.753 RON

2024: 473.285 RON

0200k400k600k202020212022202320242025Anul 2020: 90.542 RONAnul 2021: 215.935 RONAnul 2022: 20.031 RONAnul 2023: 60.800 RONAnul 2024: 473.285 RONAnul 2025: 63.753 RON

Profit net 2025

-32,4% față de 2024

-25.991 RON

2024: -19.635 RON

-200k-100k0100k200k202020212022202320242025Anul 2020: 27.256 RONAnul 2021: 186.900 RONAnul 2022: 61.604 RONAnul 2023: -108.466 RONAnul 2024: -19.635 RONAnul 2025: -25.991 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    473 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    -108 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    62 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    216 mii lei
    Profit net
    187 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    91 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-41%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 40,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,47Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,47 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
34%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

34% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Olt cu nr. J28/96/2020.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CARLAV AGRO MONTAJ S.R.L.

Este CARLAV AGRO MONTAJ S.R.L. activă?

Da. CARLAV AGRO MONTAJ S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CARLAV AGRO MONTAJ S.R.L.?

Cifra de afaceri a CARLAV AGRO MONTAJ S.R.L. în 2025 a fost de 63.753 lei, în scădere cu 87% față de 2024.

Ce profit a avut CARLAV AGRO MONTAJ S.R.L. în 2025?

În 2025, CARLAV AGRO MONTAJ S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 25.991 lei.

Ce activitate are CARLAV AGRO MONTAJ S.R.L.?

Activitatea principală a CARLAV AGRO MONTAJ S.R.L. este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul CARLAV AGRO MONTAJ S.R.L.?

CARLAV AGRO MONTAJ S.R.L. are sediul social la adresa Str. Unirii Nr. 61, Sat Studinița Com. Studina, Jud. Olt, 237449.

CARLAV AGRO MONTAJ S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. CARLAV AGRO MONTAJ S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

CARLAV AGRO MONTAJ S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CARLAV AGRO MONTAJ S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CARLAV AGRO MONTAJ S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].