ActivăSRL

CARBIA RBA SRL

Cal. Baciului Nr. 15-17, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400230

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
36124832
Reg. Com.
J2016002093120
Înființată
25 mai 2016
Vechime
10 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
123 mii lei
Profit net 2025
15 mii lei
Angajați 2025
10

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.05.2016

Rezumat

Pe scurt

CARBIA RBA SRL (CUI 36124832) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 122.938 lei (+46% față de 2024) și un profit net de 14.867 lei, cu 10 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36124832
Nr. Reg. Com.
J2016002093120
EUID
ROONRC.J2016002093120
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
25 mai 2016
Vechime
10 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Baciului Nr. 15-17, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400230

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • RA••• ANC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+45,7% față de 2024

122.938 RON

2024: 84.352 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 494.975 RONAnul 2017: 1.552.127 RONAnul 2018: 703.659 RONAnul 2019: 2.694.073 RONAnul 2020: 1.967.598 RONAnul 2021: 2.310.958 RONAnul 2022: 1.078.144 RONAnul 2023: 281.261 RONAnul 2024: 84.352 RONAnul 2025: 122.938 RON

Profit net 2025

-42,8% față de 2024

14.867 RON

2024: 25.981 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 33.112 RONAnul 2017: 152.462 RONAnul 2018: 2.010 RONAnul 2019: 1.599.882 RONAnul 2020: 179.081 RONAnul 2021: 125.760 RONAnul 2022: 51.895 RONAnul 2023: 22.824 RONAnul 2024: 25.981 RONAnul 2025: 14.867 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    123 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    10
  • 2024

    Cifra de afaceri
    84 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    13
  • 2023

    Cifra de afaceri
    281 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    8
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    21
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    126 mii lei
    Angajați
    41
  • 2020

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    179 mii lei
    Angajați
    24
  • 2019

    Cifra de afaceri
    2,7 mil. lei
    Profit net
    1,6 mil. lei
    Angajați
    18
  • 2018

    Cifra de afaceri
    704 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    152 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    495 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
12%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,24Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 24% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
79%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

79% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2093/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CARBIA RBA SRL

Este CARBIA RBA SRL activă?

Da. CARBIA RBA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CARBIA RBA SRL?

Cifra de afaceri a CARBIA RBA SRL în 2025 a fost de 122.938 lei, în creștere cu 46% față de 2024.

Ce profit a avut CARBIA RBA SRL în 2025?

În 2025, CARBIA RBA SRL a înregistrat un profit net de 14.867 lei.

Ce activitate are CARBIA RBA SRL?

Activitatea principală a CARBIA RBA SRL este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul CARBIA RBA SRL?

CARBIA RBA SRL are sediul social la adresa Cal. Baciului Nr. 15-17, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400230.

CARBIA RBA SRL este plătitoare de TVA?

Da. CARBIA RBA SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

CARBIA RBA SRL are datorii la ANAF?

Nu. CARBIA RBA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CARBIA RBA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].