Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CARAMEL SRL (CUI 16611051) este o societate cu răspundere limitată activă din Baia Mare, județul Maramureș, înființată în 2004. Activitatea principală este Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase (CAEN 1082).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 866.307 lei (+7,3% față de 2024) și un profit net de 2.191 lei, cu 10 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 616.810 lei |
| 2017 | 759.729 lei |
| 2018 | 716.381 lei |
| 2019 | 705.830 lei |
| 2020 | 481.694 lei |
| 2021 | 571.449 lei |
| 2022 | 710.584 lei |
| 2023 | 719.643 lei |
| 2024 | 807.403 lei |
| 2025 | 866.307 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 866.307 | 807.403 | 719.643 | 710.584 | 571.449 | 481.694 | 705.830 | 716.381 | 759.729 | 616.810 |
| Profit net | 2.191 | -78.489 | 1.664 | 1.320 | 31.202 | 19.990 | 152 | -12.116 | 56.140 | -2.460 |
| Număr mediu de angajați | 10 | 10 | 10 | 10 | 9 | 9 | 14 | 17 | 17 | 16 |
| Active imobilizate | 7.412 | 913 | 2.583 | 5.434 | 8.335 | 11.449 | 1.338 | 2.438 | 8.102 | 12.033 |
| Active circulante | 102.138 | 82.226 | 41.073 | 55.835 | 63.765 | 32.241 | 31.504 | 33.803 | 82.157 | 29.690 |
| Stocuri | 27.046 | 17.809 | 26.945 | 48.392 | 21.583 | 12.353 | 12.318 | 13.236 | 12.548 | 20.077 |
| Creanțe | 16.747 | 5.289 | 4.739 | 6.035 | 4.529 | 4.439 | 4.868 | 8.962 | 23.420 | 705 |
| Datorii | 187.229 | 156.270 | 50.717 | 45.850 | 22.989 | 23.024 | 49.228 | 35.636 | 38.048 | 45.612 |
| Capitaluri proprii | -65.465 | -67.657 | 10.833 | 26.560 | 53.813 | 22.611 | 2.622 | 2.469 | 54.059 | -2.081 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 55% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
154% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CARAMEL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CARAMEL SRL în 2025 a fost de 866.307 lei, în creștere cu 7,3% față de 2024.
În 2025, CARAMEL SRL a înregistrat un profit net de 2.191 lei.
Activitatea principală a CARAMEL SRL este Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase (CAEN 1082).
CARAMEL SRL are sediul social la adresa B-dul TRAIAN Nr. 29, Ap. 61, Municipiul Baia Mare, Jud. Maramureș, 4800.
Da. CARAMEL SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CARAMEL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].