ActivăSRL

CAR ESTATE S.R.L.

Str. Sfântul Gavril Nr. 4, Orş. Gura Humorului, Jud. Suceava, 725300

CAEN 5510: Hoteluri și alte facilități de cazare similare

CUI
41164264
Reg. Com.
J2019001090332
Înființată
23 mai 2019
Vechime
7 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
2,8 mil. lei
Profit net 2025
-1,6 mil. lei
Angajați 2025
23

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 23.05.2019

Rezumat

Pe scurt

CAR ESTATE S.R.L. (CUI 41164264) este o societate cu răspundere limitată activă din Gura Humorului, județul Suceava, înființată în 2019. Activitatea principală este Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN 5510).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,84 mil. lei (+1,6% față de 2024) și o pierdere netă de 1,62 mil. lei, cu 23 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
41164264
Nr. Reg. Com.
J2019001090332
EUID
ROONRC.J2019001090332
Cod CAEN principal
5510 - Hoteluri și alte facilități de cazare similare
Data înființării
23 mai 2019
Vechime
7 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Sfântul Gavril Nr. 4, Orş. Gura Humorului, Jud. Suceava, 725300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • LIO••• ANTON•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+1,6% față de 2024

2.843.297 RON

2024: 2.799.039 RON

01 mil2 mil3 mil2019202020212022202320242025Anul 2019: 0 RONAnul 2020: 21.796 RONAnul 2021: 50.500 RONAnul 2022: 31.409 RONAnul 2023: 902.094 RONAnul 2024: 2.799.039 RONAnul 2025: 2.843.297 RON

Profit net 2025

+4,8% față de 2024

-1.616.635 RON

2024: -1.697.670 RON

-3 mil-2 mil-1 mil01 mil2019202020212022202320242025Anul 2019: -2.363 RONAnul 2020: 23.296 RONAnul 2021: 43.182 RONAnul 2022: -20.020 RONAnul 2023: -2.320.507 RONAnul 2024: -1.697.670 RONAnul 2025: -1.616.635 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,8 mil. lei
    Profit net
    -1,6 mil. lei
    Angajați
    23
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,8 mil. lei
    Profit net
    -1,7 mil. lei
    Angajați
    25
  • 2023

    Cifra de afaceri
    902 mii lei
    Profit net
    -2,3 mil. lei
    Angajați
    18
  • 2022

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    22 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-57%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 56,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,02Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 1,9% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
132%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

132% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2019

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/1090/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CAR ESTATE S.R.L.

Este CAR ESTATE S.R.L. activă?

Da. CAR ESTATE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CAR ESTATE S.R.L.?

Cifra de afaceri a CAR ESTATE S.R.L. în 2025 a fost de 2.843.297 lei (2,84 mil. lei), în creștere cu 1,6% față de 2024.

Ce profit a avut CAR ESTATE S.R.L. în 2025?

În 2025, CAR ESTATE S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 1,62 mil. lei (1.616.635 lei).

Ce activitate are CAR ESTATE S.R.L.?

Activitatea principală a CAR ESTATE S.R.L. este Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN 5510).

Unde are sediul CAR ESTATE S.R.L.?

CAR ESTATE S.R.L. are sediul social la adresa Str. Sfântul Gavril Nr. 4, Orș. Gura Humorului, Jud. Suceava, 725300.

CAR ESTATE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. CAR ESTATE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

CAR ESTATE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CAR ESTATE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CAR ESTATE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].