ActivăSRL

CANTOR VARRO TRANS S.R.L.

Str. Oaşului Nr. 86-90, Bl. K1, Et. 3, Ap. 307, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CUI
43745980
Reg. Com.
J2021000784121
Înființată
16 februarie 2021
Vechime
5 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
366 mii lei
Profit net 2025
43 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.02.2021

Rezumat

Pe scurt

CANTOR VARRO TRANS S.R.L. (CUI 43745980) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 366.344 lei (+41% față de 2024) și un profit net de 43.171 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43745980
Nr. Reg. Com.
J2021000784121
EUID
ROONRC.J12/784/2021
Cod CAEN principal
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
16 februarie 2021
Vechime
5 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Oaşului Nr. 86-90, Bl. K1, Et. 3, Ap. 307, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0742••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • VA••• CĂTĂL••• GEORGI•••
  • VA••• IST••• CS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+41,0% față de 2024

366.344 RON

2024: 259.851 RON

0100k200k300k400k20212022202320242025Anul 2021: 48.989 RONAnul 2022: 71.671 RONAnul 2023: 142.348 RONAnul 2024: 259.851 RONAnul 2025: 366.344 RON

Profit net 2025

-5,1% față de 2024

43.171 RON

2024: 45.475 RON

020k40k60k20212022202320242025Anul 2021: 14.325 RONAnul 2022: 33.820 RONAnul 2023: 14.493 RONAnul 2024: 45.475 RONAnul 2025: 43.171 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    366 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    260 mii lei
    Profit net
    45 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    142 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    72 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    49 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
12%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 11,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,24Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,24 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
33%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

33% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/784/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CANTOR VARRO TRANS S.R.L.

Este CANTOR VARRO TRANS S.R.L. activă?

Da. CANTOR VARRO TRANS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CANTOR VARRO TRANS S.R.L.?

Cifra de afaceri a CANTOR VARRO TRANS S.R.L. în 2025 a fost de 366.344 lei, în creștere cu 41% față de 2024.

Ce profit a avut CANTOR VARRO TRANS S.R.L. în 2025?

În 2025, CANTOR VARRO TRANS S.R.L. a înregistrat un profit net de 43.171 lei.

Ce activitate are CANTOR VARRO TRANS S.R.L.?

Activitatea principală a CANTOR VARRO TRANS S.R.L. este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul CANTOR VARRO TRANS S.R.L.?

CANTOR VARRO TRANS S.R.L. are sediul social la adresa Str. Oașului Nr. 86-90, Bl. K1, Et. 3, Ap. 307, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

CANTOR VARRO TRANS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. CANTOR VARRO TRANS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CANTOR VARRO TRANS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CANTOR VARRO TRANS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CANTOR VARRO TRANS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].