ActivăSRL

CAMRO SRL

Str. CAZABAN Nr. 13, Bl. R47, Ap. 8, Mun. Oradea, Jud. Bihor

CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CUI
16913033
Reg. Com.
J2004002064057
Înființată
5 noiembrie 2004
Vechime
21 de ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
156 mii lei
Profit net 2025
26 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.11.2004

Rezumat

Pe scurt

CAMRO SRL (CUI 16913033) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2004. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 155.843 lei (-14% față de 2024) și un profit net de 25.850 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16913033
Nr. Reg. Com.
J2004002064057
EUID
ROONRC.J2004002064057
Cod CAEN principal
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
5 noiembrie 2004
Vechime
21 de ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. CAZABAN Nr. 13, Bl. R47, Ap. 8, Mun. Oradea, Jud. Bihor

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0744••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • O••• CĂ•••
  • P••• COS••• OCTAV•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-14,0% față de 2024

155.843 RON

2024: 181.275 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 219.456 RONAnul 2017: 210.735 RONAnul 2018: 220.038 RONAnul 2019: 217.249 RONAnul 2020: 108.511 RONAnul 2021: 190.006 RONAnul 2022: 271.044 RONAnul 2023: 299.540 RONAnul 2024: 181.275 RONAnul 2025: 155.843 RON

Profit net 2025

+158,2% față de 2024

25.850 RON

2024: -44.441 RON

-50k-25k025k50k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 45.304 RONAnul 2017: 46.781 RONAnul 2018: 41.993 RONAnul 2019: 41.519 RONAnul 2020: -38.805 RONAnul 2021: 11.039 RONAnul 2022: 33.959 RONAnul 2023: 9.371 RONAnul 2024: -44.441 RONAnul 2025: 25.850 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    156 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    181 mii lei
    Profit net
    -44 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    300 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    271 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    190 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    -39 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    217 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    220 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    211 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    219 mii lei
    Profit net
    45 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
17%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,56Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 56% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
99%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

99% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2004

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/2064/2004.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CAMRO SRL

Este CAMRO SRL activă?

Da. CAMRO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CAMRO SRL?

Cifra de afaceri a CAMRO SRL în 2025 a fost de 155.843 lei, în scădere cu 14% față de 2024.

Ce profit a avut CAMRO SRL în 2025?

În 2025, CAMRO SRL a înregistrat un profit net de 25.850 lei.

Ce activitate are CAMRO SRL?

Activitatea principală a CAMRO SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul CAMRO SRL?

CAMRO SRL are sediul social la adresa Str. CAZABAN Nr. 13, Bl. R47, Ap. 8, Mun. Oradea, Jud. Bihor.

CAMRO SRL este plătitoare de TVA?

Nu. CAMRO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CAMRO SRL are datorii la ANAF?

Nu. CAMRO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CAMRO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].