Marjă netă
SlabFirma a pierdut 86 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CÂMPUL DE AUR COOPERATIVĂ AGRICOLĂ (CUI 29871673) este o firmă activă din satul Zorlențu Mare, Comuna Zorlențu Mare, județul Caraș-Severin, înființată în 2012. Activitatea principală este Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) (CAEN 0150).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 104.832 lei (-60% față de 2024) și o pierdere netă de 90.137 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2013 | 0 lei |
| 2014 | 57.603 lei |
| 2015 | 6.570 lei |
| 2016 | 1.000 lei |
| 2017 | 15.486 lei |
| 2021 | 56.131 lei |
| 2022 | 203.830 lei |
| 2023 | 272.312 lei |
| 2024 | 261.177 lei |
| 2025 | 104.832 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 104.832 | 261.177 | 272.312 | 203.830 | 56.131 | 15.486 | 1.000 | 6.570 | 57.603 | 0 |
| Profit net | -90.137 | 491.780 | 95.142 | 80.985 | 187.144 | 290.837 | -73.333 | 1 | 50.124 | -4.441 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 7.314.145 | 2.275.668 | 2.663.794 | 64.000 | 64.000 | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 3.654.566 | 6.687.058 | 6.489.745 | 1.328.127 | 1.151.153 | 487.158 | 235.194 | 137.265 | 54.336 | 3.001 |
| Stocuri | 291.797 | 111.541 | 143.283 | 32.983 | 32.983 | 23.390 | 33.990 | 2.670 | - | - |
| Creanțe | 3.343.794 | 2.416.776 | 2.532.072 | 270.437 | 222.630 | 68.569 | - | - | - | - |
| Datorii | 4.035.235 | 1.487.094 | 1.569.181 | 1.023.972 | 14.966 | 36.126 | 74.998 | 13.031 | 10.269 | 9.059 |
| Capitaluri proprii | 864.939 | 955.077 | 463.297 | 368.155 | 1.200.187 | 451.032 | -35.836 | 37.497 | 44.067 | -6.058 |
Firma a pierdut 86 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 91% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
37% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CÂMPUL DE AUR COOPERATIVĂ AGRICOLĂ figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CÂMPUL DE AUR COOPERATIVĂ AGRICOLĂ în 2025 a fost de 104.832 lei, în scădere cu 60% față de 2024.
În 2025, CÂMPUL DE AUR COOPERATIVĂ AGRICOLĂ a înregistrat o pierdere netă de 90.137 lei.
Activitatea principală a CÂMPUL DE AUR COOPERATIVĂ AGRICOLĂ este Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) (CAEN 0150).
CÂMPUL DE AUR COOPERATIVĂ AGRICOLĂ are sediul social la adresa ZORLENȚU MARE Nr. 617, Sat Zorlențu Mare, Comuna Zorlențu Mare, Jud. Caraș-Severin, 327450.
Da. CÂMPUL DE AUR COOPERATIVĂ AGRICOLĂ este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CÂMPUL DE AUR COOPERATIVĂ AGRICOLĂ nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].