Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CAMPO REAL SRL (CUI 7638910) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Lanurile, Comuna Bărăganu, județul Constanța, înființată în 1995. Activitatea principală este Activități auxiliare pentru producția vegetală (CAEN 0161).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,97 mil. lei (+22% față de 2024) și un profit net de 56.127 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 2.085.928 lei |
| 2017 | 1.498.852 lei |
| 2018 | 1.676.820 lei |
| 2019 | 1.158.547 lei |
| 2020 | 733.601 lei |
| 2021 | 1.908.798 lei |
| 2022 | 3.388.643 lei |
| 2023 | 2.394.094 lei |
| 2024 | 2.435.023 lei |
| 2025 | 2.969.302 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.969.302 | 2.435.023 | 2.394.094 | 3.388.643 | 1.908.798 | 733.601 | 1.158.547 | 1.676.820 | 1.498.852 | 2.085.928 |
| Profit net | 56.127 | 32.360 | 65.735 | 20.974 | 25.832 | 40.965 | 79.698 | 97.944 | 71.670 | 561.168 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 3 | 5 | 5 | 4 |
| Active imobilizate | 1.011.607 | 1.296.685 | 1.586.171 | 1.873.637 | 1.595.266 | 1.863.756 | 1.827.116 | 1.486.869 | 1.046.560 | 1.018.922 |
| Active circulante | 2.311.055 | 2.508.097 | 2.101.847 | 2.509.776 | 1.932.094 | 871.906 | 1.166.541 | 1.733.786 | 880.177 | 530.394 |
| Stocuri | 1.395.671 | 1.847.578 | 1.673.545 | 1.569.894 | 1.165.983 | 612.224 | 740.371 | 1.171.471 | 804.217 | 367.109 |
| Creanțe | 829.761 | 637.122 | 219.024 | 207.860 | 203.512 | 15.127 | 107.088 | 233.827 | 75.548 | 72.702 |
| Datorii | 6.577.761 | 6.608.613 | 5.644.721 | 6.118.606 | 5.469.699 | 4.038.423 | 3.787.465 | 3.218.161 | 1.946.997 | 1.634.520 |
| Capitaluri proprii | -3.255.099 | -2.803.831 | -1.956.703 | -1.735.193 | -1.942.339 | -1.302.761 | -793.808 | 2.494 | -20.260 | -85.187 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 35% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
198% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CAMPO REAL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CAMPO REAL SRL în 2025 a fost de 2.969.302 lei (2,97 mil. lei), în creștere cu 22% față de 2024.
În 2025, CAMPO REAL SRL a înregistrat un profit net de 56.127 lei.
Activitatea principală a CAMPO REAL SRL este Activități auxiliare pentru producția vegetală (CAEN 0161).
CAMPO REAL SRL are sediul social la adresa PROF. HANU Nr. 1C, Sat Lanurile, Comuna Bărăganu, Jud. Constanța, 907183.
Da. CAMPO REAL SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CAMPO REAL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].