ActivăSRL

CAMELLI COLLECTION SRL

Str. MIHAIL KOGALNICEANU Nr. 146, Bl. 146, Et. 1, Ap. 2, Mun. Sebeş, Jud. Alba

CAEN 1421: Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte

CUI
16826492
Reg. Com.
J2004001045011
Înființată
7 octombrie 2004
Vechime
22 de ani
Cifra de afaceri 2025
29 mii lei
Profit net 2025
-42 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.10.2004

Rezumat

Pe scurt

CAMELLI COLLECTION SRL (CUI 16826492) este o societate cu răspundere limitată activă din Sebeș, județul Alba, înființată în 2004. Activitatea principală este Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (CAEN 1421).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 28.787 lei (-26% față de 2024) și o pierdere netă de 42.468 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16826492
Nr. Reg. Com.
J2004001045011
EUID
ROONRC.J2004001045011
Cod CAEN principal
1421 - Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
Data înființării
7 octombrie 2004
Vechime
22 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. MIHAIL KOGALNICEANU Nr. 146, Bl. 146, Et. 1, Ap. 2, Mun. Sebeş, Jud. Alba

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (2)
  • 0258••••••
  • 0258••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MO••• CAME••• AL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-25,5% față de 2024

28.787 RON

2024: 38.650 RON

010k20k30k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 13.340 RONAnul 2017: 6.100 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 630 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 11.192 RONAnul 2023: 28.026 RONAnul 2024: 38.650 RONAnul 2025: 28.787 RON

Profit net 2025

-26114,8% față de 2024

-42.468 RON

2024: -162 RON

-60k-40k-20k020k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -21.340 RONAnul 2017: -16.011 RONAnul 2018: -18.135 RONAnul 2019: -17.007 RONAnul 2020: -16.422 RONAnul 2021: -17.808 RONAnul 2022: -7.618 RONAnul 2023: 4.639 RONAnul 2024: -162 RONAnul 2025: -42.468 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    -42 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    39 mii lei
    Profit net
    -162 lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    28 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    630 lei
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-148%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Firma a pierdut 147,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,34Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 34% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
294%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

294% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2007

  2. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2004

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/1045/2004.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CAMELLI COLLECTION SRL

Este CAMELLI COLLECTION SRL activă?

Da. CAMELLI COLLECTION SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CAMELLI COLLECTION SRL?

Cifra de afaceri a CAMELLI COLLECTION SRL în 2025 a fost de 28.787 lei, în scădere cu 26% față de 2024.

Ce profit a avut CAMELLI COLLECTION SRL în 2025?

În 2025, CAMELLI COLLECTION SRL a înregistrat o pierdere netă de 42.468 lei.

Ce activitate are CAMELLI COLLECTION SRL?

Activitatea principală a CAMELLI COLLECTION SRL este Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (CAEN 1421).

Unde are sediul CAMELLI COLLECTION SRL?

CAMELLI COLLECTION SRL are sediul social la adresa Str. MIHAIL KOGALNICEANU Nr. 146, Bl. 146, Et. 1, Ap. 2, Mun. Sebeș, Jud. Alba.

CAMELLI COLLECTION SRL este plătitoare de TVA?

Da. CAMELLI COLLECTION SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

CAMELLI COLLECTION SRL are datorii la ANAF?

Nu. CAMELLI COLLECTION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CAMELLI COLLECTION SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].