ActivăSRL

CAMBEEA SRL

Bld. Unirii Nr. 78B, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600391

CAEN 4321: Lucrări de instalații electrice

CUI
16283256
Reg. Com.
J2004000598046
Înființată
26 martie 2004
Vechime
22 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
979 mii lei
Profit net 2025
57 mii lei
Angajați 2025
8

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.03.2004

Rezumat

Pe scurt

CAMBEEA SRL (CUI 16283256) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 2004. Activitatea principală este Lucrări de instalații electrice (CAEN 4321).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 978.942 lei (+9,1% față de 2024) și un profit net de 56.897 lei, cu 8 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16283256
Nr. Reg. Com.
J2004000598046
EUID
ROONRC.J04/598/2004
Cod CAEN principal
4321 - Lucrări de instalații electrice
Data înființării
26 martie 2004
Vechime
22 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Unirii Nr. 78B, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600391

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • UR••• FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+9,1% față de 2024

978.942 RON

2024: 897.612 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 494.423 RONAnul 2017: 458.275 RONAnul 2018: 407.851 RONAnul 2019: 465.432 RONAnul 2020: 498.255 RONAnul 2021: 547.234 RONAnul 2022: 700.852 RONAnul 2023: 747.312 RONAnul 2024: 897.612 RONAnul 2025: 978.942 RON

Profit net 2025

+168,2% față de 2024

56.897 RON

2024: -83.473 RON

-500k0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -77.958 RONAnul 2017: -193.787 RONAnul 2018: -155.899 RONAnul 2019: -267.177 RONAnul 2020: -111.971 RONAnul 2021: -142.373 RONAnul 2022: -94.736 RONAnul 2023: 1.411.725 RONAnul 2024: -83.473 RONAnul 2025: 56.897 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    979 mii lei
    Profit net
    57 mii lei
    Angajați
    8
  • 2024

    Cifra de afaceri
    898 mii lei
    Profit net
    -83 mii lei
    Angajați
    8
  • 2023

    Cifra de afaceri
    747 mii lei
    Profit net
    1,4 mil. lei
    Angajați
    9
  • 2022

    Cifra de afaceri
    701 mii lei
    Profit net
    -95 mii lei
    Angajați
    7
  • 2021

    Cifra de afaceri
    547 mii lei
    Profit net
    -142 mii lei
    Angajați
    8
  • 2020

    Cifra de afaceri
    498 mii lei
    Profit net
    -112 mii lei
    Angajați
    8
  • 2019

    Cifra de afaceri
    465 mii lei
    Profit net
    -267 mii lei
    Angajați
    7
  • 2018

    Cifra de afaceri
    408 mii lei
    Profit net
    -156 mii lei
    Angajați
    8
  • 2017

    Cifra de afaceri
    458 mii lei
    Profit net
    -194 mii lei
    Angajați
    6
  • 2016

    Cifra de afaceri
    494 mii lei
    Profit net
    -78 mii lei
    Angajați
    7

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
5,8%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,76Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 76% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
87%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

87% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2004

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/598/2004.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CAMBEEA SRL

Este CAMBEEA SRL activă?

Da. CAMBEEA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CAMBEEA SRL?

Cifra de afaceri a CAMBEEA SRL în 2025 a fost de 978.942 lei, în creștere cu 9,1% față de 2024.

Ce profit a avut CAMBEEA SRL în 2025?

În 2025, CAMBEEA SRL a înregistrat un profit net de 56.897 lei.

Ce activitate are CAMBEEA SRL?

Activitatea principală a CAMBEEA SRL este Lucrări de instalații electrice (CAEN 4321).

Unde are sediul CAMBEEA SRL?

CAMBEEA SRL are sediul social la adresa Bld. Unirii Nr. 78B, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600391.

CAMBEEA SRL este plătitoare de TVA?

Da. CAMBEEA SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

CAMBEEA SRL are datorii la ANAF?

Nu. CAMBEEA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CAMBEEA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].