Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 30,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CAMARO IMPEX SRL (CUI 7271082) este o societate cu răspundere limitată activă din Bistrița, județul Bistrița-Năsăud, înființată în 1995. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 650.872 lei (-15% față de 2024) și un profit net de 201.305 lei, cu 6 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 346.910 lei |
| 2017 | 501.191 lei |
| 2018 | 451.705 lei |
| 2019 | 449.014 lei |
| 2020 | 209.880 lei |
| 2021 | 369.507 lei |
| 2022 | 754.805 lei |
| 2023 | 821.437 lei |
| 2024 | 770.119 lei |
| 2025 | 650.872 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 650.872 | 770.119 | 821.437 | 754.805 | 369.507 | 209.880 | 449.014 | 451.705 | 501.191 | 346.910 |
| Profit net | 201.305 | 77.894 | 141.117 | 156.193 | 49.614 | 11.256 | 20.472 | 7.064 | 17.341 | 46.492 |
| Număr mediu de angajați | 6 | 6 | 5 | 7 | 6 | 8 | 8 | 7 | 7 | 6 |
| Active imobilizate | 222.271 | 282.793 | 348.161 | 310.473 | 321.214 | 340.841 | 353.381 | 369.697 | 385.041 | 197.836 |
| Active circulante | 786.665 | 532.691 | 388.107 | 249.419 | 120.106 | 109.386 | 117.986 | 123.715 | 185.006 | 228.264 |
| Stocuri | 229.982 | 90.946 | 78.540 | 34.508 | 18.361 | 65.547 | 68.821 | 95.755 | 119.657 | 183.811 |
| Creanțe | 45.366 | 8.003 | 8.113 | 14.054 | 4.308 | 4.388 | 3.191 | 5.314 | 7.986 | 5.993 |
| Datorii | 58.930 | 69.201 | 67.879 | 32.620 | 10.241 | 54.762 | 80.157 | 122.675 | 206.374 | 79.768 |
| Capitaluri proprii | 950.006 | 746.283 | 668.389 | 527.272 | 431.079 | 395.465 | 391.210 | 370.737 | 363.673 | 346.332 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 30,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 13,35 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
5,8% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CAMARO IMPEX SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CAMARO IMPEX SRL în 2025 a fost de 650.872 lei, în scădere cu 15% față de 2024.
În 2025, CAMARO IMPEX SRL a înregistrat un profit net de 201.305 lei.
Activitatea principală a CAMARO IMPEX SRL este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).
CAMARO IMPEX SRL are sediul social la adresa Str. TUDOR VLADIMIRESCU Nr. 36, Municipiul Bistrița, Jud. Bistrița-Năsăud, 4400.
Da. CAMARO IMPEX SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. CAMARO IMPEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].