ActivăSRL

CĂMARA DE LA MUNTE S.R.L.

MĂRIŞEL Nr. 375G, Bl. 156, Sc. 2, Ap. 7, Sat Mărişel Com. Mărişel, Jud. Cluj, 407390

CAEN 4639: Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
15421385
Reg. Com.
J2010000521128
Înființată
12 mai 2003
Vechime
23 de ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
8 mii lei
Profit net 2025
3 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: TRANSFER(SOSIRE) din data 31.03.2010

Rezumat

Pe scurt

CĂMARA DE LA MUNTE S.R.L. (CUI 15421385) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Mărișel, județul Cluj, înființată în 2003. Activitatea principală este Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4639).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 8.119 lei (-89% față de 2024) și un profit net de 2.771 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15421385
Nr. Reg. Com.
J2010000521128
EUID
ROONRC.J2010000521128
Cod CAEN principal
4639 - Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
12 mai 2003
Înmatricularea actuală
31 martie 2010
Vechime
23 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
MĂRIŞEL Nr. 375G, Bl. 156, Sc. 2, Ap. 7, Sat Mărişel Com. Mărişel, Jud. Cluj, 407390

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (3)
  • 0351••••••
  • 0364••••••
  • 0364••••••
Email (0)
-
Website (1)
  • www.••••••.ro
Persoane (1)
  • H••• SEBAST••• VAS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-89,5% față de 2024

8.119 RON

2024: 77.157 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 77.157 RONAnul 2025: 8.119 RON

Profit net 2025

-84,4% față de 2024

2.771 RON

2024: 17.812 RON

-60k-40k-20k020k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 7.594 RONAnul 2017: -1.350 RONAnul 2018: 706 RONAnul 2019: -1.790 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: -1.153 RONAnul 2023: -54.676 RONAnul 2024: 17.812 RONAnul 2025: 2.771 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    77 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -55 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    706 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
34%Față de anul anterior: în creștere
20242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 34,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,30Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 30% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
334%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

334% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Schimbarea denumirii

    HOSUS MEDIA SRL → CĂMARA DE LA MUNTE S.R.L.

  2. Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Reactivată ca contribuabil de ANAF

  4. 2016

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  5. 2010

    Mutarea sediului în județul Cluj

    Nr. Reg. Com. J12/521/2010.

  6. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2003 - 2008)
  1. 2008

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2003

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Dolj cu nr. J16/670/2003, sub denumirea HOSUS MEDIA SRL.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CĂMARA DE LA MUNTE S.R.L.

Este CĂMARA DE LA MUNTE S.R.L. activă?

Da. CĂMARA DE LA MUNTE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CĂMARA DE LA MUNTE S.R.L.?

Cifra de afaceri a CĂMARA DE LA MUNTE S.R.L. în 2025 a fost de 8.119 lei, în scădere cu 89% față de 2024.

Ce profit a avut CĂMARA DE LA MUNTE S.R.L. în 2025?

În 2025, CĂMARA DE LA MUNTE S.R.L. a înregistrat un profit net de 2.771 lei.

Ce activitate are CĂMARA DE LA MUNTE S.R.L.?

Activitatea principală a CĂMARA DE LA MUNTE S.R.L. este Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4639).

Unde are sediul CĂMARA DE LA MUNTE S.R.L.?

CĂMARA DE LA MUNTE S.R.L. are sediul social la adresa MĂRIȘEL Nr. 375G, Bl. 156, Sc. 2, Ap. 7, Sat Mărișel Com. Mărișel, Jud. Cluj, 407390.

CĂMARA DE LA MUNTE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. CĂMARA DE LA MUNTE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

CĂMARA DE LA MUNTE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. CĂMARA DE LA MUNTE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CĂMARA DE LA MUNTE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].