ActivăSRL

CAMAR NEW TEAM SRL

Str. Caracal Nr. 6, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400276

CAEN 4932: Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

CUI
34139870
Reg. Com.
J2015000520122
Înființată
23 februarie 2015
Vechime
11 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
146 mii lei
Profit net 2025
25 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 23.02.2015

Rezumat

Pe scurt

CAMAR NEW TEAM SRL (CUI 34139870) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 146.328 lei (-6,9% față de 2024) și un profit net de 25.317 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34139870
Nr. Reg. Com.
J2015000520122
EUID
ROONRC.J2015000520122
Cod CAEN principal
4932 - Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Data înființării
23 februarie 2015
Vechime
11 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Caracal Nr. 6, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400276

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MIK••• GHEOR••• G•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-6,9% față de 2024

146.328 RON

2024: 157.245 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 219.957 RONAnul 2017: 213.985 RONAnul 2018: 237.459 RONAnul 2019: 218.782 RONAnul 2020: 60.956 RONAnul 2021: 63.387 RONAnul 2022: 189.424 RONAnul 2023: 204.530 RONAnul 2024: 157.245 RONAnul 2025: 146.328 RON

Profit net 2025

+153,4% față de 2024

25.317 RON

2024: -47.421 RON

-200k-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 98.485 RONAnul 2017: 94.980 RONAnul 2018: 102.567 RONAnul 2019: 98.461 RONAnul 2020: -30.356 RONAnul 2021: 29.502 RONAnul 2022: 59.349 RONAnul 2023: -116.603 RONAnul 2024: -47.421 RONAnul 2025: 25.317 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    146 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    157 mii lei
    Profit net
    -47 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    205 mii lei
    Profit net
    -117 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    189 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    63 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    -30 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    219 mii lei
    Profit net
    98 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    237 mii lei
    Profit net
    103 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    214 mii lei
    Profit net
    95 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    220 mii lei
    Profit net
    98 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
17%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 17,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,99Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Activele circulante acoperă doar 99% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
100%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

100% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/520/2015.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CAMAR NEW TEAM SRL

Este CAMAR NEW TEAM SRL activă?

Da. CAMAR NEW TEAM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CAMAR NEW TEAM SRL?

Cifra de afaceri a CAMAR NEW TEAM SRL în 2025 a fost de 146.328 lei, în scădere cu 6,9% față de 2024.

Ce profit a avut CAMAR NEW TEAM SRL în 2025?

În 2025, CAMAR NEW TEAM SRL a înregistrat un profit net de 25.317 lei.

Ce activitate are CAMAR NEW TEAM SRL?

Activitatea principală a CAMAR NEW TEAM SRL este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

Unde are sediul CAMAR NEW TEAM SRL?

CAMAR NEW TEAM SRL are sediul social la adresa Str. Caracal Nr. 6, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400276.

CAMAR NEW TEAM SRL este plătitoare de TVA?

Nu. CAMAR NEW TEAM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CAMAR NEW TEAM SRL are datorii la ANAF?

Nu. CAMAR NEW TEAM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CAMAR NEW TEAM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].