Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 24,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CAM VAS SERV SRL (CUI 20302976) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Gâdinți, Comuna Gâdinți, județul Neamț, înființată în 2006. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 416.922 lei (-10% față de 2024) și un profit net de 101.798 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2015 | 96.138 lei |
| 2016 | 203.721 lei |
| 2017 | 188.702 lei |
| 2019 | 468.371 lei |
| 2020 | 288.607 lei |
| 2021 | 512.464 lei |
| 2022 | 497.746 lei |
| 2023 | 261.274 lei |
| 2024 | 463.124 lei |
| 2025 | 416.922 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 416.922 | 463.124 | 261.274 | 497.746 | 512.464 | 288.607 | 468.371 | 188.702 | 203.721 | 96.138 |
| Profit net | 101.798 | 262.023 | 143.357 | 377.933 | 471.783 | 122.199 | 147.225 | 21.513 | 10.697 | 1 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 1 | 1 | - | - | - | - | 2 | - | - |
| Active imobilizate | 36.187 | 43.531 | 48.263 | 46.526 | 47.856 | 49.452 | 198.912 | 298.162 | 302.139 | 306.116 |
| Active circulante | 683.048 | 570.141 | 298.448 | 219.854 | 1.170.927 | 710.363 | 467.650 | 243.122 | 219.885 | 234.858 |
| Stocuri | 303.209 | - | - | - | - | - | - | - | 17.007 | 17.007 |
| Creanțe | 347.419 | 528.819 | 267.697 | 199.912 | 1.158.498 | 691.389 | 442.650 | 223.250 | 199.474 | 207.287 |
| Datorii | 18.957 | 15.193 | 10.255 | 73.281 | 14.123 | 26.938 | 55.884 | 96.553 | 98.806 | 128.453 |
| Capitaluri proprii | 700.278 | 598.479 | 336.456 | 193.099 | 1.204.660 | 732.877 | 610.678 | 444.731 | 423.218 | 412.521 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 24,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 36,03 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
2,6% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CAM VAS SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CAM VAS SERV SRL în 2025 a fost de 416.922 lei, în scădere cu 10% față de 2024.
În 2025, CAM VAS SERV SRL a înregistrat un profit net de 101.798 lei.
Activitatea principală a CAM VAS SERV SRL este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
CAM VAS SERV SRL are sediul social la adresa Sat Gâdinți, Comuna Gâdinți, Jud. Neamț.
Da. CAM VAS SERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CAM VAS SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].