CAM GRUP SRL Funcțiune Plătitor TVA SRL

Înființată 05.09.2007
VOINICENILOR Nr. 264A, Municipiul Târgu Mureş, Jud. Mureş 2212, Fabricarea altor produse din cauciuc

Prezentare

Pe scurt

CAM GRUP SRL (CUI 22366046) este o societate cu răspundere limitată activă din Târgu Mureș, județul Mureș, înființată în 2007. Activitatea principală este Fabricarea altor produse din cauciuc (CAEN 2212).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 24.175 lei (+9.198% față de 2024) și un profit net de 10.159 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
24,2 miilei
+9.198,1%, față de 2024
Profit net 2025
10,2 miilei
+218,6%, față de 2024
Angajați 2025
-
Marjă netă
42%
Capital social
200lei
Vechime
19ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
20169.679 lei
20171.230 lei
20181.320 lei
20190 lei
20207.160 lei
202156.533 lei
2022119.141 lei
2023160.497 lei
2024260 lei
202524.175 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri24.175260160.497119.14156.5337.16001.3201.2309.679
Profit net10.159-8.567114.53295.04143.1995.098-1.200367-1.3841.190
Număr mediu de angajați-1-0----01
Active imobilizate95.26295.56095.56095.85495.98592.84892.84892.84892.84892.848
Active circulante421.382433.463441.630318.660190.724119.572112.653113.853114.661116.362
Stocuri3.7996.8465.9583.7033.1503.1503.1503.1503.1503.150
Creanțe411.842394.537109.71480.44166.33068.81160.49160.49160.60060.396
Datorii61.65284.19083.79075.64542.88111.7929.9719.97111.14611.463
Capitaluri proprii454.992444.833453.400338.869243.828200.628195.530196.730196.363197.747
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
42% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 42 de lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
6,83 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 6,83 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
12% Față de anul anterior: în scădere

12% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 05.09.2007

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
22366046
Nr. Reg. Com.
J2007001590266
EUID
ROONRC.J2007001590266
Cod CAEN principal
2212, Fabricarea altor produse din cauciuc
Data înființării
5 septembrie 2007
Vechime
19 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
VOINICENILOR Nr. 264A, Municipiul Târgu Mureş, Jud. Mureş
Domiciliu fiscal
Str. Voinicenilor Nr. 264A, Mun. Târgu Mureş, Jud. Mureş

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0265••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • CURTICĂP••• SEPTI•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2023
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2021
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2010
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2007
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/1590/2007. ONRC

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre CAM GRUP SRL

Este CAM GRUP SRL activă?

Da. CAM GRUP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CAM GRUP SRL?

Cifra de afaceri a CAM GRUP SRL în 2025 a fost de 24.175 lei, în creștere cu 9.198% față de 2024.

Ce profit a avut CAM GRUP SRL în 2025?

În 2025, CAM GRUP SRL a înregistrat un profit net de 10.159 lei.

Ce activitate are CAM GRUP SRL?

Activitatea principală a CAM GRUP SRL este Fabricarea altor produse din cauciuc (CAEN 2212).

Unde are sediul CAM GRUP SRL?

CAM GRUP SRL are sediul social la adresa VOINICENILOR Nr. 264A, Municipiul Târgu Mureș, Jud. Mureș.

CAM GRUP SRL este plătitoare de TVA?

Da. CAM GRUP SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

CAM GRUP SRL are datorii la ANAF?

Nu. CAM GRUP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CAM GRUP SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].