Marjă netă
SlabFirma a pierdut 32,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CALOR SILVI SRL (CUI 29400820) este o societate cu răspundere limitată activă din Bistrița, județul Bistrița-Năsăud, înființată în 2011. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN 4683).
În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 301.759 lei (-53% față de 2023) și o pierdere netă de 97.965 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2015 | 1.130.838 lei |
| 2016 | 953.616 lei |
| 2017 | 719.538 lei |
| 2018 | 633.314 lei |
| 2019 | 330.307 lei |
| 2020 | 524.977 lei |
| 2021 | 912.231 lei |
| 2022 | 1.258.539 lei |
| 2023 | 638.664 lei |
| 2024 | 301.759 lei |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 301.759 | 638.664 | 1.258.539 | 912.231 | 524.977 | 330.307 | 633.314 | 719.538 | 953.616 | 1.130.838 |
| Profit net | -97.965 | -47.480 | 68.409 | 65.346 | 60.292 | -26.680 | 48.613 | -11.203 | -173.871 | 2 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | - |
| Active imobilizate | 38.826 | 36.223 | 41.346 | 42.277 | 47.400 | 52.523 | 92.872 | 120.474 | 148.364 | 176.253 |
| Active circulante | 251.750 | 368.926 | 682.760 | 666.727 | 610.234 | 540.131 | 522.249 | 651.272 | 710.472 | 613.309 |
| Stocuri | 5.950 | 98.270 | 169.462 | 36.316 | 39.907 | 21.418 | 18.760 | 58.035 | 280.926 | 184.953 |
| Creanțe | 231.604 | 230.222 | 314.374 | 275.683 | 285.304 | 284.172 | 290.360 | 566.605 | 365.220 | 316.863 |
| Datorii | 630.228 | 640.875 | 912.352 | 965.659 | 979.635 | 974.947 | 970.733 | 1.175.971 | 1.251.859 | 1.008.714 |
| Capitaluri proprii | -339.652 | -235.726 | -188.246 | -256.655 | -322.001 | -382.293 | -355.612 | -404.225 | -393.023 | -219.152 |
Firma a pierdut 32,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 40% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
217% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CALOR SILVI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CALOR SILVI SRL în 2024 a fost de 301.759 lei, în scădere cu 53% față de 2023.
În 2024, CALOR SILVI SRL a înregistrat o pierdere netă de 97.965 lei.
Activitatea principală a CALOR SILVI SRL este Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN 4683).
CALOR SILVI SRL are sediul social la adresa MUNCELULUI Nr. 5, Sc. A, Et. 2, Ap. 6, Municipiul Bistrița, Jud. Bistrița-Năsăud, 420104.
Nu. CALOR SILVI SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. CALOR SILVI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].