Marjă netă
SlabFirma a pierdut 215,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
CALLATIS GAS SRL (CUI 26202070) este o societate cu răspundere limitată activă din satul 2 Mai, Comuna Limanu, județul Constanța, înființată în 2009. Activitatea principală este Manipulări (CAEN 5224).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,57 mil. lei (-71% față de 2024) și o pierdere netă de 3,39 mil. lei, cu 20 de angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 3.156.765 lei |
| 2017 | 3.842.574 lei |
| 2018 | 384.225 lei |
| 2019 | 525.719 lei |
| 2020 | 725.529 lei |
| 2021 | 1.502.338 lei |
| 2022 | 2.074.103 lei |
| 2023 | 3.009.573 lei |
| 2024 | 5.391.855 lei |
| 2025 | 1.572.421 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.572.421 | 5.391.855 | 3.009.573 | 2.074.103 | 1.502.338 | 725.529 | 525.719 | 384.225 | 3.842.574 | 3.156.765 |
| Profit net | -3.390.628 | -918.075 | -2.817.208 | -1.535.113 | -3.095.363 | -5.175.404 | -6.092.668 | -5.377.108 | -6.433.909 | -3.897.146 |
| Număr mediu de angajați | 20 | 0 | 15 | 12 | 12 | 10 | 9 | 15 | 19 | 19 |
| Active imobilizate | 7.889.187 | 8.551.319 | 9.683.280 | 9.330.141 | 10.959.799 | 12.801.792 | 14.747.369 | 16.825.890 | 19.011.945 | 21.208.355 |
| Active circulante | 137.913 | 621.396 | 881.454 | 276.462 | 545.800 | 428.612 | 633.882 | 512.427 | 215.249 | 429.356 |
| Stocuri | 3.576 | 16.798 | 81.145 | 31.873 | 31.216 | 30.333 | 50.164 | 73.392 | 71.384 | 38 |
| Creanțe | 118.237 | 404.308 | 741.016 | 178.707 | 137.886 | 228.213 | 462.726 | 336.273 | 140.672 | 250.415 |
| Datorii | 67.754.854 | 65.660.477 | 65.636.017 | 61.840.163 | 62.183.654 | 60.813.095 | 57.788.638 | 53.655.805 | 50.167.674 | 46.144.280 |
| Capitaluri proprii | -59.379.987 | -55.989.359 | -55.071.283 | -52.233.560 | -50.678.055 | -47.582.691 | -42.407.387 | -36.315.480 | -30.938.472 | -24.504.561 |
Firma a pierdut 215,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 0,2% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
809% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. CALLATIS GAS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a CALLATIS GAS SRL în 2025 a fost de 1.572.421 lei (1,57 mil. lei), în scădere cu 71% față de 2024.
În 2025, CALLATIS GAS SRL a înregistrat o pierdere netă de 3,39 mil. lei (3.390.628 lei).
Activitatea principală a CALLATIS GAS SRL este Manipulări (CAEN 5224).
CALLATIS GAS SRL are sediul social la adresa PORT MANGALIA, Sat 2 Mai, Comuna Limanu, Jud. Constanța, 907161.
Da. CALLATIS GAS SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. CALLATIS GAS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].