ActivăSRL

CALIDANO C & L SRL

Str. Pe Tocile Nr. 110, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500117

CAEN 2341: Fabricarea articolelor ceramice pentru uz gospodăresc și ornamental

CUI
28625263
Reg. Com.
J08/1034/2011
Înființată
14 iunie 2011
Vechime
15 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2024
157 mii lei
Profit net 2024
22 mii lei
Angajați 2024
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.06.2011

Rezumat

Pe scurt

CALIDANO C & L SRL (CUI 28625263) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2011. Activitatea principală este Fabricarea articolelor ceramice pentru uz gospodăresc și ornamental (CAEN 2341).

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 157.341 lei (+57% față de 2023) și un profit net de 21.926 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28625263
Nr. Reg. Com.
J08/1034/2011
EUID
ROONRC.J08/1034/2011
Cod CAEN principal
2341 - Fabricarea articolelor ceramice pentru uz gospodăresc și ornamental
Data înființării
14 iunie 2011
Vechime
15 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Pe Tocile Nr. 110, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500117

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0268••••••
Email (1)
  • ca••@••••.com
Website (1)
  • ••••••.ro
Persoane (1)
  • POSTO••• CĂTĂ••• MAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

+57,4% față de 2023

157.341 RON

2023: 99.970 RON

050k100k150k200k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 41.637 RONAnul 2016: 24.933 RONAnul 2017: 67.632 RONAnul 2018: 78.653 RONAnul 2019: 191.963 RONAnul 2020: 54.927 RONAnul 2021: 100.398 RONAnul 2022: 101.235 RONAnul 2023: 99.970 RONAnul 2024: 157.341 RON

Profit net 2024

+600,3% față de 2023

21.926 RON

2023: -4.383 RON

-50k050k100k150k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 1 RONAnul 2016: -4.574 RONAnul 2017: 32.535 RONAnul 2018: 1.942 RONAnul 2019: 116.294 RONAnul 2020: 20.526 RONAnul 2021: 66.683 RONAnul 2022: 39.099 RONAnul 2023: -4.383 RONAnul 2024: 21.926 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    157 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    100 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    101 mii lei
    Profit net
    39 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    100 mii lei
    Profit net
    67 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    55 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    192 mii lei
    Profit net
    116 mii lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    68 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    0
  • 2015

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăBun
14%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 13,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,75Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,75 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
21%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

21% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2011

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1034/2011.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CALIDANO C & L SRL

Este CALIDANO C & L SRL activă?

Da. CALIDANO C & L SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a CALIDANO C & L SRL?

Cifra de afaceri a CALIDANO C & L SRL în 2024 a fost de 157.341 lei, în creștere cu 57% față de 2023.

Ce profit a avut CALIDANO C & L SRL în 2024?

În 2024, CALIDANO C & L SRL a înregistrat un profit net de 21.926 lei.

Ce activitate are CALIDANO C & L SRL?

Activitatea principală a CALIDANO C & L SRL este Fabricarea articolelor ceramice pentru uz gospodăresc și ornamental (CAEN 2341).

Unde are sediul CALIDANO C & L SRL?

CALIDANO C & L SRL are sediul social la adresa Str. Pe Tocile Nr. 110, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500117.

CALIDANO C & L SRL este plătitoare de TVA?

Nu. CALIDANO C & L SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

CALIDANO C & L SRL are datorii la ANAF?

Nu. CALIDANO C & L SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CALIDANO C & L SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].