RadiatăSRL

CAFY COMSERV SRL

Str. Popa Nicolae Nr. 4, Bl. 22, Sc. 2, Ap. 32, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 23343

CAEN 4520: Întreținerea și repararea autovehiculelor

CUI
3474548
Reg. Com.
J40/3470/1993
Înființată
4 februarie 1993
Vechime
33 de ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2019
44 mii lei
Profit net 2019
475 mii lei
Angajați 2019
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 22.02.2021

Rezumat

Pe scurt

CAFY COMSERV SRL (CUI 3474548) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 2), înființată în 1993 și radiată în 2021. Activitatea principală era Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).

Ultimul bilanț, din 2019, arată o cifră de afaceri de 43.647 lei (-62% față de 2018) și un profit net de 475.409 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
3474548
Nr. Reg. Com.
J40/3470/1993
EUID
ROONRC.J40/3470/1993
Cod CAEN principal
4520 - Întreținerea și repararea autovehiculelor
Data înființării
4 februarie 1993
Vechime
33 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Popa Nicolae Nr. 4, Bl. 22, Sc. 2, Ap. 32, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 23343

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CAFAD••• • FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2010 - 2019, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2019

-61,7% față de 2018

43.647 RON

2018: 113.976 RON

0200k400k600k800k2010201120122013201420152016201720182019Anul 2010: 631.887 RONAnul 2011: 603.627 RONAnul 2012: 485.271 RONAnul 2013: 485.271 RONAnul 2014: 170.069 RONAnul 2015: 218.521 RONAnul 2016: 237.751 RONAnul 2017: 36.820 RONAnul 2018: 113.976 RONAnul 2019: 43.647 RON

Profit net 2019

+1931,1% față de 2018

475.409 RON

2018: -25.963 RON

-500k-250k0250k500k2010201120122013201420152016201720182019Anul 2010: -261.162 RONAnul 2011: -432.364 RONAnul 2012: 284.826 RONAnul 2013: 284.826 RONAnul 2014: -107.742 RONAnul 2015: 1 RONAnul 2016: 95.442 RONAnul 2017: -25.530 RONAnul 2018: -25.963 RONAnul 2019: 475.409 RON

Evoluție pe ani

  • 2019

    Cifra de afaceri
    44 mii lei
    Profit net
    475 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    114 mii lei
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    37 mii lei
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    238 mii lei
    Profit net
    95 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    219 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    170 mii lei
    Profit net
    -108 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    485 mii lei
    Profit net
    285 mii lei
    Angajați
    19
  • 2012

    Cifra de afaceri
    485 mii lei
    Profit net
    285 mii lei
    Angajați
    19
  • 2011

    Cifra de afaceri
    604 mii lei
    Profit net
    -432 mii lei
    Angajați
    22
  • 2010

    Cifra de afaceri
    632 mii lei
    Profit net
    -261 mii lei
    Angajați
    15

Analiză

Indicatori financiari 2019

Marjă netăBun
1.089%Față de anul anterior: în creștere
20152016201720182019

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1.089,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,76Față de anul anterior: în creștere
20152016201720182019

Activele circulante acoperă doar 76% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
121%Față de anul anterior: în scădere
20152016201720182019

121% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Stări încheiate la ONRC

    Lichidare; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2019

    Stare nouă la ONRC: Lichidare

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 1993 - 2008)
  1. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 1997

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 1993

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/3470/1993.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre CAFY COMSERV SRL

Este CAFY COMSERV SRL activă?

Nu. CAFY COMSERV SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2021.

Care este cifra de afaceri a CAFY COMSERV SRL?

Cifra de afaceri a CAFY COMSERV SRL în 2019 a fost de 43.647 lei, în scădere cu 62% față de 2018.

Ce profit a avut CAFY COMSERV SRL în 2019?

În 2019, CAFY COMSERV SRL a înregistrat un profit net de 475.409 lei.

Câți angajați avea CAFY COMSERV SRL?

Conform bilanțului pe 2019, CAFY COMSERV SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2018).

Ce activitate avea CAFY COMSERV SRL?

Activitatea principală a CAFY COMSERV SRL era Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).

Unde avea sediul CAFY COMSERV SRL?

CAFY COMSERV SRL avea sediul social la adresa Str. Popa Nicolae Nr. 4, Bl. 22, Sc. 2, Ap. 32, Sector 2 Mun. București, Jud. București, 23343.

CAFY COMSERV SRL are datorii la ANAF?

Nu. CAFY COMSERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre CAFY COMSERV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].